Altuğ Leblebici Kimdir

Altuğ Leblebici kimdir kaç yaşında aslen nereli ne iş yapıyor? Sosyetenin genç güzelleriyle yaşadığı aşklarla tanınan taş madeni sahibi işadamı Altuğ Leblebici'nin biyografisi elmaelma.com'da.

Altuğ Leblebici
-A A+

Altuğ Leblebici kimdir aslen nereli kaç yaşında? Altuğ Leblebici ne iş yapar, ailesi ve sevgilileri kimler sorularının yanıtları elmaelma.com'un Altuğ Leblebici kimdir syafasında. Merak edenler için elmaelma.com olarak Altuğ Leblebici kimdir ne iş yapar sorularının yanıtları ile Altuğ Leblebici'nin eski sevgilileri ile Altuğ Leblebici'nin Hande Subaşı ve Ceylan Çapa ile olan sansasyonel ilişkilerinin detayları derledi.  

ALTUĞ LEBLEBİCİ KİMDİR KAÇ YAŞINDA NE İŞ YAPAR?

Altuğ Leblebici maden işiyle uğraşan bir işadamı. İş dünyasının genç isimleri arasında yer alan Altuğ Leblebici'nin doğüm günü 8 Ocak. Ancak ünlü işadamının tam doğum tarihi ve yaşı bilinmiyor. Aslen İstanbullu bir ailenin çocuğu olan Altuğ Leblebici, Şişli Terakki Lisesi'nin ardından İstanbul Üniversitesi'nde Maden Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Altuğ Leblebici kendisini "Titiz, detaycı ve disiplinli" olarak tanımlıyor. Taş Madeni sahibi olan iş adamı Altuğ Leblebici, aynı zamanda merhum gazinocular kralı Fahrettin Aslan'ın oğlu Mehmet Aslan ile iş ortağı.

ASLIŞAH ALKOÇLAR ALTUĞ LEBLEBİCİ AŞKI NASIL BAŞLADI?

Ender-Gülşah Alkoçlar çiftinin küçük kızları olan Aslışah Alkoçlar ile Altuğ Leblebici'nin ilişkileri eski yıllara dayanıyor. İkisi de sosyetenin genç simalarından olan Altuğ Leblebici ve Aslışah Alkoçlar çok uzun yıllar arkadaştılar. Hatta öyle ki Altuğ Leblebici'nin eski aşkı Ceylan Çapa Aslışah Alkoçlar'ın da yakın arkadaşıydı. Her şey yıllardır birbirlerini tanıyan ve arkadaş olan Aslışah Alkoçlar ile Altuğ Leblebici'nin Londra çekilen fotoğraflarını sosyal medyaya koymalarıyla başladı. Tüm karelerde eğlenen ve mutlu bir profil çizen ikili Türkiye'ye döndüklerinde 'aşk yaşıyorlar' haberleriyle karşılaştılar. Bir süre arkadaş olduklarını söyleyen çift daha sonra haberlerin rüzgarına kapılıp aşk yaşamaya başladılar. 

Aslışah Alkoçlar Altuğ Leblebici

Aslışah Alkoçlar Altuğ Leblebici'yle olan ilişkilerinin aşka dönüşmesine ilişkin şunları söylemişti:

“Güzel bir ilişkimiz var, çok mutluyum. Bu beraberliğe biraz da siz neden oldunuz. Siz aklımıza soktunuz, ondan sonra arkadaşlığımız ilişkiye dönüştü.”

ALTUĞ LEBLEBİCİ HANDE SUBAŞI AŞKI

Aslışah Alkoçlar'ın yeni sevgilisi Altuğ Leblebici'nin eski aşkları da hep tanınmış simalardı. Bir dönem sosyetik güzel Ceylan Çapa ile birlikte olan Altuğ Leblebici'nin oyuncu Hande Subaşı'yla ilişkisi ise uzun soluklu olmuştu. Evlenecekleri konuşulan Altuğ Leblebici ve Hande Subaşı sürpriz bir kararla ilişkilerini Şubat 2018'de bitirmişlerdi. Altuğ Leblebici Hande Subaşı aşkının fotoğrafları da magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti. Aylıktan önceki son yaz tatillerini Çeşme geçiren Altuğ Leblebici ve Hande Subaşı denizde öpüşürken görüntülenmişlerdi.

Altuğ Leblebici Hande Subaşı

CEYLAN ÇAPA ALTUĞ LEBLEBİCİ'YE YUMRUK ATMIŞTI

Altuğ Leblebici ile sosyetik güzel Ceylan Çapa'nın aşkı ise bir yumruk skandalıyla magazin malzemesi olmuştu. Sosyetik güzel Ceylan Çapa, Alaçatı’da sevgilisi Altuğ Leblebici’yi yumruklamıştı. Olayın nedeni ise oyuncu Gamze Özçelik'ti. İddialara göre bir mekanda eğlenen çift bir süre sonra kıskançlık kavgasına tutuştu. Ceylan Çapa'nın sevgilisi Altuğ Leblebici'yi kıskanmasının nedeni ise çapkın işadamının Gamze Özçelik ile yaptığı uzun sohbetti. Sevgilisiyle tartışıp bir süre sonra yumruk atmaya başlayan Çapa’yı arkadaşları Vanessa-Raisa kardeşler, Berk Suyabatmaz ve Aslışah Alkoçlar güçlükle sakinleştirmişti. Kıskançlık krizinin ardından çift, ertesi gün hiçbir şey yaşanmamış gibi ilişkilerine devam kararı almış ve gazetecilere poz vermişti. Altuğ Leblebici ile Ceylan Çapa ilişkilerine Aralık 2015'te son vermişlerdi. 

Altuğ Leblebici Ceylan Çapa aşkı Gamze Özçelik krizi