Geleceğin Ayak İzleri İlk 1000 Gün Zirvesi 10 Nisan'da anne ve babaları bekliyor

Bu yıl dördüncü kez düzenlenen Geleceğin Ayak İzleri İlk 1000 Gün Zirvesi 10 Nisan Çarşamba günü İstanbul Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek.

Geleceğin Ayak İzleri İlk 1000 Gün Zirvesi 10 Nisan'da anne ve babaları bekliyor

Anne ve çocuk sağlığıyla ilgili olarak ilk 1000 günün önemine odaklanan tek organizasyon olan İlk 1000 Gün Zirvesi, bu yıl 10 Nisan Çarşamba günü İstanbul Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek. Youtube kanalından da canlı olarak yayınlanacak olan zirvede, alanında uzman konuşmacılar geniş bir perspektif ile anne ve bebek sağlığı konusunda katılımcıları bilgilendirecek.

Zirvede moderatörlüğünü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Yenidoğan Uzmanı Prof. Dr. İlknur Kılıç‘ın yapacağı bilimsel oturumda, “aşının önemi ve neden aşı yaptırmalıyız” konusu tartışılacakken aynı zamanda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Emrah Kol, gebelik takibi ve doğuma hazırlık hakkında bilinmesi gerekenleri katılımcılara aktaracak.

Ardından Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Anıl Yeşildal “Antibiyotiksiz İyileşmenin İpuçları”, Prof. Dr. Hilal Mocan “Bebek Beslenmesinde Yeni Trendler ve Gerçekler”, Hamile Eğitim Uzmanı ve Bebek Hemşiresi Ayşe Öner “İlk 1000 Günde Bebek Cilt Bakımının Önemi” başlıklı sunumlarını gerçekleştirecek.

Zirvenin öğleden sonraki buluşmalarında ise Dr. Ali Evrim Doğan “Büyümenin Gerçek Tanımı ve Beslenmenin Önemi”, Familylab Kurucu, Aile Terapisti Yılmaz Atmaca “Sevgi ile Hayır Diyebilmek”, Uzm. Psk. Hande Kızılöz Uluca  “Çocuğunuza Tepki Değil, Cevap Verin”, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr.GökhanMamur “BLW Yöntemi (Baby Led Weaning)” konularını ele alarak katılımcılara bilgi aktaracak.

Aynı zamanda zirvede Akut Derneği Kurucu Üyesi ve Onursal Başkanı Ali Nasuh Mahruki “Gelecekten Sorumluyum” başlıklı konuşması ile zirve katılımcıları ile buluşacakken, ünlü sunucu Tanem Sivar da annelik deneyimlerini katılımcılar ile paylaşacak.  

HAYALLER FABRİKASI HAKKINDA

Hayaller Fabrikası, 2016 yılından bu yana “Geleceğin Ayak İzleri – İlk 1000 Gün Zirvesi“ni düzenlemektedir. İnsan hayatında ilk 1000 günün önemine dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen zirve, bu alanda farkındalık yaratmayı ve her yıl daha fazla sayıda anne ve çocuğa dokunmayı hedeflemektedir. 2009 yılında kurulan Hayaller Fabrikası marka bilinirliğini yükseltip marka değerini artıracak reklam fikirleri geliştirir, sektörler içinde fark yaratacak reklam stratejileri üretir. Kurulduğu ilk günden bu yana; farklı fikirlerle ufukları genişletebilmeyi, yol haritası çizerken fikir alışverişinde bulunmayı, çok çalışmakta sınır tanımamayı, işbirliğine başlarken ki heyecanını hiç kaybetmeyen bir ajans, bir ekip ve bir çözüm ortağı olmak misyonuyla çalışır. Sosyal medya iletişimi alanında uzmanlaşmış ekibiyle stratejik iletişim, sosyal medya iletişimi ve yönetimi, sponsorluk iletişimi alanlarında danışmanlık ve ajans hizmetleri vermektedir.

Detaylı bilgi ve kayıt için: www.geleceginayakizleri.com

Yorumlar