Semra kaynana şimdi ne yapıyor oğlu Ata'nın ölümü ve Sinem hakkında olay açıklamalar

Semra kaynana şimdi ne yapıyor? Oğlu Ata neden ve nasıl öldü, Sinem'le arasında neler yaşandı? Semra kaynana yıllar sonra Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'ya çıktı.

Semra kaynana şimdi ne yapıyor oğlu Ata'nın ölümü ve Sinem hakkında olay açıklamalar

Semra kaynana şimdi ne yapıyor? Bir dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan ve oğlu Ata ile katıldığı evlilik programındaki sert çıkışlarıyla yıllar sonra bile hatırlanan Semra kaynana Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programına katıldı. Oğlu Ata'nın ölümüne ve gelin adayı Sinem'le arasında yaşanan husumetle ilgili ilk kez konuşan Semra kaynana, Ata uyuşturucu yüzünden mi öldü sorusuna da ilk kez yanıt verdi. 

Semra kaynananın açıklamalarının yanı sıra programa telefonla bağlanan Sinem'in sözleri de tansiyonu yükseltti. Sinem ise yayına bağlanıp "Benim iç çamaşırıma kadar konuştu. Hakkımı helal etmeyeceğim" dedi. İşte yıllar sonra ekranlarda yaşanan o hesaplaşmanın detayları...

TEKİRDAĞ'DA YAŞIYORUM

Semra Yücel nam-ı diğer Semra kaynananın açıklamalarının detayları şöyle:

"Televizyonda manevi olarak da maddi olarak da çok şey kaybettim. Başta İstanbul’da bir evim vardı, yok pahasına bir milyar taksitle evimi sattım. Neden sattım, evde duramıyordum. Oğlum vardı evin içinde duramıyordum. Helal olsun, gönülden gelerek sattım güle güle otursun alan ama üzüldüm. Şimdi yok mu Allah’a şükür iki evim var üçtü birini sattım iki kaldı. Tekirdağ’da yaşıyorum.

Kader diye bir şey var Allah bizim akıbetimizi bilerek oraya çağırdı. Ama insanlarda ne denli bir nefret var biliyorum. Ben her şeyin farkındayım Allah’ın adaleti şaşmaz.

Benim oğluma bu şekil vesile olan kişiler müebbet hapse çarptırıldı. Allah’ın adaleti şaşmaz. Allah herkesin adaletini bu dünyada veriyor.

UYUŞTURUCU YÜZÜNDEN Mİ ÖLDÜ?

O yarışmaya katılmam oğlumun istediğiydi. Kader diye bir şey var. Olacakla öleceğe mani olamıyorsun. Ben evlatlarımdan memnunum mükemmel insanlar. O gün oğlumu gönderirken içime kötü bir şey doğmadı. Onlar beni çağırmıştı sunuculuk için, ben de ‘oğlum sen git benim yerime’ dedim. Oğlum gitti. Belki de bendim hedef bilemiyorum…

UYUŞTURUCUDAN MI ÖLDÜ?

Şöyle diyorlar ‘buldu parayı kötü madde kullandı, öldü gitti.’ Bizim yaşantımızda öyle bir olay yok. Ata çok düzgün bir çocuktu, çevresi de aynı şekilde. Cuma namazını kıldı, sonra da işe gitti.

Takdiri ilahi ne olacağımızı biliyor muyuz? Ben sadece bu olayın Allah’tan geldiğine inandım. Ata’nın çevresinde kötü insanlar yoktu, olağan üstün bir yaşantıya sahip bir çocuktu. Akşam oldu mu ben çocuklarımı evime toplardım.

Acı haberi doktor verdi. Beni bir doktor bey aradı henüz ölmemişti, 2 saat sonra vefat etti. Bu şekilde öğrendim.

İKİ KİŞİ VAR Kİ ALLAH'IN ADALETİNDEN KORKSUNLAR

Şu an iki kişiden bahsediyorum, Allah’ın adaletinden korksunlar. Benim en yakınım olan insanlar. Allah’ın adaleti varsa siz daha bin beter olacaksınız! Artık bitti, ben de sizi bağışlamıyorum. Allah yardımcınız olsun. Evet, en küçük ben olabilirim içinizde ama ikiniz de artık topraktasınız… Ne davranışlarınız, ne duruşlarınız ne de manevi duygularınız… Allah sizi affetmesin.

SİNEM HİÇ ARAMADI

Ata vefat ettikten sonra Sinem beni hiç aramadı. Ben sert gibi görünürüm ama değilim... Şu var ki Sinem iyi bir kız çocuğu, iyi kalpli bir insan ama biz uyuşamadık. Sinem bana kırgın değil, ben de ona kırgın değilim. Ben hiçbir zaman ‘oğlum Sinem’le evlenirse bar köşelerinde öldürülür’ demedim. Kesinlikle böyle bir şey yok. Sinem istediği yere gidebilir, bu kimseyi de ilgilendirmez. Ama tekrar ediyorum ben kesinlikle ve kesinlikle böyle bir şey demedim.

KIZLAR YARIŞMAYA OYNAMAYA BİZLER İSE DİNLENMEYE GELMİŞTİK

Oğlumu da beni de hayat çok yormuştu, biz yarışmaya girdikten sonra ne olduğunu öğrendik orada. Sonradan öğrendim şimdi şimdi anlıyorum… O yarışmada sevgi yoktu. Hale ile Ahmet evlendi çok kısa bir süre sonra ayrıldı. Evi arabayı alalım sonra da boşanalım. Evlilik bu değildir…"

Sinem Umaş

SİNEM YILLAR SONRA KONUŞTU: BENİM İÇ ÇAMAŞIRIMA KADAR KONUŞTU

Semra Yücel'in açıklamalarının arından programa telefonla bağlanan Sinem Umaş kendini şu sözlerle savundu:

"Semra hanım yalan atıyor, benim programda iç çamaşırım görünüyor diye millete rezil etti. Kendisini lütfen melek göstermesin. Yarışmadan sonra program sunan ve program program gezen kendisi değil miydi?

10 yıl sonra ilk kez konuşuyoruz. O zaman 19 yaşımdaydım ve kendimi savunamıyordum. Benim iç çamaşırıma kadar konuştu ama ben ona saygıda hiçbir zaman kusur etmedim.

Kaç sene geçti, o zamandan bu zaman kadar bir kez bile ‘Sinem’i kırdım, özür dilerim’ demedi. Ben o zamanlar net hatırlıyorum bana yapmadığınızı bırakmadınız. Kendi kızı da var, bir anne başka bir annenin kızını bu kadar rezil eder mi? 15 yıl geçti bir kez bile özür dilemedi.

‘O genç bir kız ben onun kalbini kırdım’ demedi. Semra Hanım o dönem beni kötü gösterdi. Ama hala diyor ki ‘ben Sinem’i kırmadım, özür de dilemiyorum. Asla da dilemem’ Ben de kendisine asla hakkımı helal etmeyeceğim. Ben kendisine hiçbir şekilde saygısızlık yapmadım. Ata’nın vefat ettiği günün ertesi günü gittim evine. Bana sarıldı, ‘senden çok özür diliyorum, beni affet et’ dedi.

Sinem Umaş'ın açıklamalarına Semra Kaynana'nın cevabı ise şu oldu, 'Pijama olayı doğrudur. Şeffaf bir pijamaydı, ‘kendisine dikkat et, bunu giyme içi görünüyor’ dediğim doğrudur. Cenazeye geldi kendisi. Ama ben ondan özür falan dilemedim. Dilemeyeceğim de..."

Yorumlar