Boğa burcu Mart ayı yorumu 2019 Merkür retrosu etkileri

Boğa burcu Mart ayı yorumları ve 5 Mart Merkür gerilemesi (retro) Boğa burcu etkileri elmaelma.com'da. Boğaları Mart'ta neler bekliyor Hande Kazanova anlattı.

Boğa burcu Mart ayı yorumu 2019 Merkür retrosu etkileri

Boğa burcu Mart ayı yorumları ile 5 Mart'ta başlayacak olan Merkür gerilemesi (retro) Boğa burcu etkilerinin detayları elmaelma.com'da. Mart ayında Boğa burcunu aşk, para, kariyer, sağlık alanlarınde neler bekliyor? 28 Mart'ta bitecek olan Merkür gerilemesi Boğa burcunu nasıl etkileyecek? Boğa burcu Mart 2019 aylık yorumlarının detaylarını Hande Kazanova sizleri için anlattı. Haberimizde hem Mart ayı Boğa burcu yorumlarını okuyabilir hem de Merkür gerilemesi, Yeni Ay ve Dolunay'ın Mart 2019 Boğa burcu etkilerini öğrenebilirsiniz. İşte başlıyoruz...

"Bu ay kariyer ve işle ilgili konularda önemli ilişkileriniz ile başlayacak sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Kendinizi göstereceğiniz aylardan bir tanesi içine gireceksiniz. Patronlarınız, üstleriniz ve çalıştığınız insanlarla kuracağınız ilişkiler bu ay önemli olacak ve kendinizi işinizde daha fazla ön plana çıkarmak ve göstermek isteyeceksiniz. Bütün bunların kuracağınız sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar ile olduğunu da bilip buna göre hareket etmekten keyif alacaksınız. 5 Mart itibariyle Merkür gerilemeye başlayacak. Merkür sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerileyecek. 28 Mart’a kadar arkadaşlarınızla beraber girişeceğiniz önemli işlerde, aktivitelerde, organizasyonlarda ve davetlerde birtakım iletişim sıkıntılarına açık olacaksınız. 5 Mart ile 12 Mart arasındaki döneme dikkat etmek önemli olacak. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle, iletişim halinizde olduğunuz insanlarla birbirinizi yanlış anlayabilir, oluşacak bir durum karşısında hemen moralinizi bozabilirsiniz. 6 Mart’ta bir Yeniay gerçekleşecek ve geleceğe yönelik her türlü işleriniz için sizi hızlandırmak isteyecek ama Merkür’ün geri gidiyor olması daha önceden konuştuğunuz, yapmadığınız ve tamamlamak istediğiniz işlerinizi bitirmek ve bu işler için harekete geçmek anlamında sizi destekleyecek. 20 Mart günü Güneş, Koç Burcu’na geçecek. Hayatı anlamlandırmak, gözden geçirmek ve yeni planlarınızı oluşturmak anlamında önemli bir dönem olacak. 21 Mart’ta sıfır derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay’da iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda dengeyi iyi sağlamalısınız ve atılacak önemli birtakım adımlar varsa bunları devreye sokabilirsiniz. Bunun için Merkür’ün düzelmesini beklemelisiniz. Merkür 28 Mart itibariyle düzelecek ve rahat bir nefes almaya başlayacaksınız. 31 Mart itibariyle enerji alanınız değişmeye başlayacak ve parasal konular önem kazanacak."

Yorumlar