Hatice'den David Beckham'ın poposu için olay yorum

Şarkıcı Hatice sosyal medyada kendisinden söz ettirmeyi yine başardı. Ünlü şarkıcı bu kez de David Beckham'ın poposunun güzel olduğunu söyledi ve şunları yazdı.

Hatice'den David Beckham'ın poposu için olay yorum

Sosyal medya paylaşımları ve kalçası hakkında yaptığı yorumlarla sık sık magazin gündemine gelen şarkıcı Hatice, bir kez daha adından söz ettirmeyi başardı. 40 yaşındaki şarkıcı, bu sefer eski futbolcu David Beckham hakkında yaptığı kalça yorumuyla olay yarattı.

Bir sosyal medya kullanıcısı, David Beckham'ın takım elbiseli fotoğrafını paylaşarak, İngiliz yıldızın taktığı saatin ne kadar güzel olduğuna vurgu yaptı. Beckham paylaşımını gören Hatice, yine rahat durmadı ve yaptığı yorumla herkesi şaşırttı.

"POPOSU ÇOK HOŞ"

Ünlü şarkıcı, "David Beckham'ın saati çok iyi değil mi ya" yorumuna, "Kesinlikle poposu çok hoş" karşılığını verdi.

"KALÇALARIM GERÇEK"

Hatice, Kanal D'de yayınlanan Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu '2. Sayfa' programında yaptığı açıklama ile dikkat çekmişti: Benim kalçalarım gerçek. Sosyal medyadan sürekli, 'Poponuz çok güzel, poponuzu nerede yaptırdınız?' şeklinde sorular geliyor. 'Bir yerde yaptırmadım, sporla yapılan bir şey. Gel seni de çalıştırayım' diyorum takipçilerime. Bakın bu kalça kasla yapılan bir şey, bunlar hep kas. Bir doktor getireyim kanıtlayayım isterseniz."

"SEVGİLİDEN ARINMA GÜNÜ"

14 Şubat'ta hamamda çekilmiş bir videosunu Instagram'da paylaşan şarkıcı, "Sevgililer günü mü? Bence 'sevgili’den arınma günü" mesajını yazmıştı.

HATİCE'DEN BEYONCE DANSI

Geçtiğimiz günlerde ABD'li şarkıcı Beyonce'ye özenen Hatice, sosyal medya hesabından paylaştığı dans videosuna, "Bir Beyonce kadar olmasak da bizden de çıkacak bir şeyler. Not: Dans Etmek kadar güzel bir şey yok" notunu yazmıştı.

40 yaşındaki şarkıcı, 200 binin üzerinde beğeni alan videosuna, Beyonce'yi de etiketlemeyi ihmal etmemişti.

 

 

 

Yorumlar