Buz lazer epilasyon nedir acısız ağrısız yöntem!

Son zamanlarda istenmeyen tüylerden kurtulmak için adını sıkça duyduğumuz buz lazer epilasyon nedir, acıtıyor mu? İşte merak edilen cevapları!

Buz lazer epilasyon nedir acısız ağrısız yöntem!

İstenmeyen tüylerden kurtulmak veya azaltmak için son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz buz lazer epilasyonu hakkında sıklıkla sorulan ve merak edilen 'Buz lazer epilasyon nedir? Buz lazer epilasyon acıtır mı? Buz lazer epilasyon tüyleri bitiriyor mu? Merak edilen sorulara yanıt aradık ve elmaelma.com okurları için buz lazer epilasyon hakkında tüm merak edilenleri biraraya getirdik! 

BUZ LAZER EPİLASYON YÖNTEMİ NEDİR?

Bu lazer epilasyon son dönemlerde en çok duyduğumuz kıl kökünden kurtulmak için tercih edilen son teknolojidir. Vücutta istenmeyen kıllar için kesin çözüm olan buz lazer epilasyon yöntemi seanları ortalama olarak 35-40 dakika arasındadır. Bu yöntem diğer epilasyon yöntemlerine göre yüksek etkili olduğu için 6 seans sonrası istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. Buz epilasyon yönteminde sık sık atışlar yapılarak kıl köklerini yavaş yavaş ısıtır. Bu ısıtma epilasyon yöntemlerinde sıkça şikayetçi olunan acıyı ve ağrı seviyesini azaltır.

BUZ LAZER YÜZ BÖLGESİNE YAPILIR MI?

Buz lazer yönteminin en sık tercih edildiği yöntemlerden biri de yüz bölgesidir. Yüz bölgesinde bir çok kadının şikayetçi olduğu bıyık gibi görsel sorun olarak dile getirdiği sorunu çözmektedir. 

BUZ LAZER EPİLASYON KALICI ETKİ EDER Mİ?

So zamanlarda kıl kökünden kurtulmak için en sık başvurulan yöntemlerden biri de epilasyondur. Epilasyon ile tüyler hem çok geç öıkıyor hem de istenmeyen tüylere kesin çözüm oluyor! Açık renkli tüyler için bir kaç yıl öncesine kadar çözüm olmayan yöntemler için buz lazer epilayonu ile kesin çözüm haline geliyor. Tüm vücutta etkisi görülen buz lazer epilasyon kılları kesin olarak yok etmeye yardımcı oluyor.

Yorumlar