Muz maskesi nasıl yapılır pürüzsüzleştiren doğal cilt nemlendiricisi!

Cildi pürüzsüz gösteren evde iki dakikada kendi doğal maskenizi hazırlayabilirsiniz! Cildinizi canlı göstermek için muz maskesin deneyebilirsiniz İşte tarifi!

Muz maskesi nasıl yapılır pürüzsüzleştiren doğal cilt nemlendiricisi!

Bebek gibi pürüzsüz bir cilde sahip olmak için eve kendi doğal maskenizi kendiniz yapabilirsiniz! Cildi yumuşacık yapan doğal muz maskesi ile cildinize hem canlılık hem de yumuşak bir doku kazandırabilirsiniz. İşte bebek gibi pürüzsüz bir cildi vaad eden muz maskesinini faydaları ve yapılış aşaması...

MUZ MASKESİ FAYDALARI NELER?

Aynaya baktığınızda kendinizi size kendinizi daha iyi hissettirecek yumuşacık bebeksi bir cilde sahip olmak için evde pratik bir şekilde muz maskesi hazırlayarak kendi bakım ürününüzü oluşturabilirsiniz.

Sağlıklı bir cilt görünümünün temeli beslenmeden geçiyor! Gün içerisinde cilde parlaklık kazandıran su tüketimleriniz 2.5 litrenin altına düşmemelidir. Cildin direncini arttıran sağlık besinleri bol bol tüketerek cilt bakım maskeleri ile doğal sağlıklı cilt görünümünü destekleyebilirsiniz.

MUZ MASKESİ NASIL YAPILIR?

Malzemeler: 1 adet muz, krema yeterli olacaktır.

Yapılış aşaması; Muzu bir kasenin içerisinde iyice ezin. Daha sonra krema ile birbirine iyice geçinceye kadar karıştırın. Cildinizi temizledikten sonra yüzünüze uygulayın. Uygulama sonrası cildinizde muz maskesini 30 dakika kadar beklettikten sonra temzileyebilirisiniz.

Yorumlar