Sizin cinselliğinizin rengi hangisi?

Renklerin günlük hayatımızda kıyafetimizden eşyalarımıza kadar önemi varıdır. Peki en sevdiğiniz rengin cinsel kişiliğinizi belirlediğini biliyor muydunuz?

Sizin cinselliğinizin rengi hangisi?

Günlük hayatınızda kıyafetinizden, evinizde kullandığınız eşyanıza kadar sevdiğiniz renkleri kullanırsınız hayatımızda renklerin önemi çok büyüktür. Tavırlarımızdan tutun hobilerimize kadar kişiliğimizi belli ediyor. Yapılan araştırmalara göre, cinsel hayatımızı renklendirmek için veya hoşlandığımız kişinin cinsel yansımaları hakkında bilgi edinmek için renklerin dili vardır. Peki en sevdiğiniz renklerin cinsel hayatınızdaki karakterinizi ele verdiğini biliyor muydunuz? İşte en sevdiğiniz renkler ve renklere göre cinsel hayat analizi...

Kırmızı

Herkesin bildiği gibi kırmızı dediğimizde akla gelen ilk şey tutkudur. Eğer ki kırmızı favori renginiz ise kolayca tahrik olur, hayal edilebilecek her yolda cinselliğin tadını çıkarırlar. Cinsel kıvılcım bir kez çaktığında onu söndürmek saatler alır.

Sarı

Günlük hayatlarında olduğu gibi seks hayatlarında da oldukça kararsız olan sarı sevenler genellikle partnerlerinin yönlendirmelerini severler.

Pembe

Cinsellikte geleneksel olmayı sevmekle beraber yeniliklere açık değildirler. Yatakta sürekli olarak naz yapmaları partnerlerini bir yerden sonra bıktırabilir.

Mor

Mor rengini çok sevenler için günlük hayatlarında ve cinsel yaşamlarında daima ulaşılmazı isterler ve kolay elde edilmekten nefret ederler. Mor seven kişiler her zaman kendi istediklerini ön planda tutarlar.

Siyah 

Siyah rengi gücü ve tutkuyu temsil eder. Seks esnasında hiç bir sınırları olmayan siyah severler için hem sevişmek hem de seks paha biçilemez bir tutkudur.

Mavi

Yatakta cinselliği bir sanat eserine dönüştüren mavi sevenler eşlerine ve isteklerine bağlı kalmayı sevenlerdir. Mavi severler için ön sevişme çok öenmlidir. 

Yorumlar