BoConcept "Şehre Mola Verin" diyor

BoConcept’in “Şehre Mola Verin” kampanyası ile yapacağınız 5.000 Euro’luk alışverişlerinizde Sapanca Gölü kenarında çift kişilik bir haftasonu spa ve masaj tatili kazanabilirsiniz.

BoConcept "Şehre Mola Verin" diyor

‘Şehirli yaşam’ tarzının önde gelen markası BoConcept’in Temmuz ayına özel kampanyası başladı. Bu kampanya ile Temmuz ayı boyunca BoConcept’ ten 5.000 Euro’luk alışveriş yapan herkes şehir yaşamına bir hafta sonu mola veriyor.  BoConcept’in bu fırsatını kaçırmayın!

Dünyanın önde gelen tasarım mobilya markası BoConcept’in, ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan koleksiyonları ile şehre mola verebilirsiniz. BoConcept’in Etiler mağazasında Temmuz ayı boyunca devam edecek “Şehre Mola Verin” kampanyası ile yapacağınız 5.000 Euro’luk alışverişlerinizde Sapanca Gölü kenarında çift kişilik bir haftasonu spa ve masaj tatili hediye ediyor.

BoConcept’in Temmuz ayı boyunca devam edecek bu kampanyasında Morten Georgsen ve Anders Norgaard’ın imzasını taşıyan dünyaca ünlü tasarım mobilya ve aksesuarlara sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz dekorasyon hizmeti

Şehre mola verirken fonksiyonel sehpalar, birbirinden şık kanepeler, yemek masaları ve ev yaşamını tamamlayan aksesuarların arasından ne alacağını ve evini nasıl döşeyeceğine karar veremeyenler için; BoConcept ücretsiz dekorasyon hizmeti de sunuyor. Mağazaya gelip alışveriş yapan herkese ev dekorasyonu konusunda danışmanlık yapılıyor…
 

Yorumlar