Saçları güçlendirmek için doğal yöntemler bal ile yıkayın!

Saçları güçlendirmek için doğal yöntemler neler?Saç uzatan gürleştiren doğal yöntemler nelerdir? Evde uygulayacağınız bu yöntemlerle değişime şahit olacaksınız!

Saçları güçlendirmek için doğal yöntemler bal ile yıkayın!

Her kadın sağlıklı ve ışıldayan saçlara sahip olmak ister elbetteki! Birçoğumuzun  bunun için çok çaba harcadığı da doğru! Güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olmak için evde kendi yöntemlerinizi uygulamaya ne dersiniz! Üstelik para harcamadan! Oldukça ekonomik ve pratik olan bu yöntemler sayesinde ışıldayan saçlara sahip olacaksınız. Düzenli uygulamanız dahilinde hemen fark edilebilecek bu değişimi isteyenlerdenseniz içeriğimize bir göz atmanızda fayda var. Peki saçları güçlendirmek için doğal yöntemler neler? Saç uzatan gürleştiren doğal yöntemler nelerdir? İşte saçları gürleştiren doğal yöntemler! 

SAÇLARI GÜÇLENDİREN DOĞAL YÖNTEMLER 

BAL KIRILGAN SAÇLARINIZA İYİ GELECEK 

Bal zayıf ve dökülen saçlara iyi gelmektedir. İçeriisnde bulundurduğu besinler sayesinde saçınızı güçlendirir ve dolgunluk sağlar. Yapmanız gereken şey saçlarınıza az bir miktar bal uygulamak ve onu parmak uçlarınızla saç derinize nüfus ettirmek. Saçlarınıza bal uyguladıktan sonra 15 ya da 20 dakika vbekletmeye özen gösterin. Saçlarınızın ışıl ışıl olmasını sağlamak istiyorsanız bal maskesini mutlaka denemelisiniz. 

YUMURTA MASKESİYLE SAÇLARINIZ IŞILDAYACAK! 

Saçlarınızı güçlendirmek için uygulayabileceğiniz maskelerden biri de yumurta maskesidir. Yumurta maskesi hem saçları hem de tırnakları güçlendiren birmaskedir. Çiğ bir yumurtayı çırpın ve ardından daha iyi nüfuz etmesini sağlamak için parmak uçlarınızla masaj yaparak saç derinizin tamamına nazikçe uygulayın. 15 dakika bekletip saçınızı durulayın. Hepsi bu kadar! 

SAĞLIKLI VE GÜÇLÜ SAÇLARIN SIRRI ZEYTİNYAĞINDA! 

Sağlığa olan faydalarının yanı sıra zeytinyağının saça da pek çok faydası bulunduğunu biliyor muydunuz? Zeytinyağı saçlarınızın hem parlak görünmesini sağlayacak hem de saçınızı nemlendirecektir. Saçlarınız kuruyken saçınıza bir miktar zeytinyağı uygulayıp ardından bir ya da 2 saat beklettikten sonra bol suyla durulayabilirsiniz. Değişimi hemen fark edeceğinizden emin olabilirsiniz. 

 

 

Yorumlar