Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ kimdir yıllar sonra ilk kez görüntülendi!

Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ kimdir, ne iş yapıyor? Seda Başbuğ yıllar sonra kızı Banu Ilıcalı ile Galatasaray'ın şampiyonluk maçında görüntülendi.

Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ kimdir yıllar sonra ilk kez görüntülendi!

Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ yıllar sonra ortaya çıktı. En son Acun Ilıcalı'dan olan kızı Banu Ilıcalı'nın düğününde görüntülenen Seda Başbuğ, kızıyla birlikte gittiği Galatasaray-Medipol Başakşehir Spor maçındaki fotoğrafıyla görüntülendi. Seda Başbuğ ve kızı Banu Ilıcalı maç sırasında çekilen bir fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı. Peki Seda Başbuğ kimdir, ne iş yapıyor, kaç yaşında, eşi kim? Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ hakkında merak edilenleri ve kızı Banu Ilıcalı ile son fotoğrafı haberimizde.

Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ kimdir ne iş yapıyor son fotoğrafı

SEDA BAŞBUĞ KİMDİR?

Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ ile olan evliliği 1988 yılında başladı, 1993 yılında boşanmayla bitti. Kamuoyndan uzak duran Seda Başbuğ medyanın gündemine Acun Ilıcalı'dan olan kızı Banu Ilıcalı'nın düğünüyle kamuoyu önüne çıkmıştı. Düğünde ilk kez görüntülenen Seda Başbuğ gençliği ve güzelliği ile dikkat çekmişti. Seda Başbuğ ne iş yapıyor diye merak edenler için söyleyelim. Seda Başbuğ anaokulu sahibi. Seda Başbuğ'un şuanki eşi kim bilinmiyor!

Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ

BANU ILICALI KİMDİR?

Acun Ilıcalı'nın en büyük kızı Banu Ilıcalı babası ile birlikte çalışıyor. Geçtiğimiz yıllarda Banu Ilıcalı'yı evlendiren Acun Ilıcalı, kızına hayli düşkün. Banu Ilıcalı, Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ ile olan evlilinden. Banu Ilıcalı Efe Ceyhun ile evli.

Yorumlar