Simge Sağın kimdir kaç yaşında gayrimeşru çocuk bombası!

Simge Sağın kimdir, kaç yaşında soruları Simge Sağın'ın gayrimeşru çocuğu olduğu ve herkesten sakladığı iddiasıyla gündemde. İşte iddialar...

Simge Sağın kimdir kaç yaşında gayrimeşru çocuk bombası!

Ünlü popçu Simge Sağın hakkında bomba iddia! Magazin gazetecisi Cem Aydınlı'nın ortaya attığı iddiaya göre, Simge Sağın'ın gayrimeşru bir çocuğu olduğunu ve çocuğunu herkesten sakladığını iddia etti. Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programına konuk olan Cem Aydınlı ve Simge Sağın iddialar nedeniyle davalık oldu. Cem Aydınlı'nın iddiasına göre, Simge Sağın'la uzun süredir tanışık olduğunu ve yıllar önce kendisinin evlenip boşandığını itiraf ettiğini söyledi.

Cem Aydınlı, kendisinin yaptığı bir magazin programında her çarşamba bir magazin bombası patlattığını bir hafta şarkıcı Ece Seçkin'in kendisini arayarak Simge Sağın'ın gayrimeşru bir çocuğu olduğunu söyledi ve biz de haberini yaptık diye anlattı. 

Cem Aydınlı, "Ece Seçkin, 'onun gayrimeşru bir çocuğu varmış' dedi. Öyle ise de ilgilenmiyorum dedim. O dönemdeki magazin programının müdürüne duyduklarımı anlattım o da haberi yapmamı istedi ben de yaptım." 

YASAKLI MADDE Mİ KULLANIYOR

Cem Aydınlı'nın iddiaları üzerine Simge Sağın iddialara karşı dava açtı. "Ardından uzlaşma sağlandı ve konu kapandı" diyen Cem Aydınlı, dava ifadesinde Simge Sağın'ın yasaklı madde kullandığı yönündeki sözleriyle ilgili ise "Uzlaşma sağlandığı için bu konuları konuşamam" dedi. 

SİMGE SAĞIN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Şarkıcı Simge Sağın, 8 Ağustos 1981 tarihinde İstanbul, Şişli‘de dünyaya gelmiştir. Babası müzisyen olan Simge, küçüklüğünden itibaren müzikle iç içe olmuştur. 12 yaşında gitar çalmaya başlayan Simge, zamanla kendi bestelerini de yapmaya başlamıştır. 

İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi bölümünde öğrenim gördükten sonra popüler müzik camiasında çalışmaya başlayan Simge Sağın, ilk profesyonel deneyimini sanatçı Zeynep Dizdar orkestrasında kazandı. Sonrasında Gülşen’e 4 yıl, Yaşar Günaçgün’e ve Serdar Ortaç’a ikişer yıl sahnede vokalist olarak eşlik etti. 

2007 yılında başrollerinde Vahide Perçin, Talat Bulut, İlhan Şeşen‘in oynadığı “Annem” adlı dizi için Kıraç ile düet yapan şarkıcı, Süper FM’in jeneriği gibi sahne deneyimleri dışında pek çok jenerik ve dizi müziği çalışmasını seslendirmiştir. 

2011 yılında ilk albümü ‘Yeni Çıktı’yı Erdem Kınay prodüktörlüğünde çıkaran Simge, bir anda en çok dinlenenler arasına girdi. 

2014 yılında bu kez prodüktörlüğünü kendi üstlendiği ‘Bip Bip’ adlı ikinci EP albümünü çıkardı. Doğan Music Company etiketiyle piyasaya çıkan albümde, albümle aynı ismi taşıyan Bip Bip şarkısı YouTube’da 30 milyon üzerinde izlenmeye ulaştı. 

2015 yılında Ozan Bayraşa prodüktörlüğünde Fransız şarkıcı Riff Cohen’in ‘Dans Mon Quartier’in Türkçe sözlerle cover hali olan ‘Miş Miş’ adlı ilk teklisini çıkardı. Yine Doğan Music etiketiyle çıkan tekli Türkiye Resmi Listelerinde 1 numaraya yükseldi. 

29 Ocak 2016’da ikinci teklisi olan ‘Yankı’yı yayımlayan şarkıcı, bu şarkıyı Sezen Aksu, Deniz Erten ve Ersay Üner ile birlikte hazırladı.  Simge Sağın, aranjör Ozan Bayraşa ile birlikte. 

Simge Sağın, Erdem Kınay prodüktörlüğündeki “Yeni Çıktı” adlı ilk albümünü 2011 yılında yayınladı. 2015 yılında “Miş Miş” adlı ilk teklisini çıkardı. 

Albümleri : 

2011 - Yeni Çıktı 
2014 - Bip Bip 
2015 - Miş Miş 
2015 - Yankı 
2016 - Kamera 

 

 

 

Yorumlar