Barış Akarsu nasıl öldü yıllar sonra gelen Zeynep Koçak iddiası

Akademi Türkiye ile tanınan şarkıcı Deha 2. Sayfa programında Barış Akarsu'nun ölümüne arabada kavga ettiği sevgilisi Zeynep Koçak'ın neden olduğunu söyledi.

Barış Akarsu nasıl öldü yıllar sonra gelen Zeynep Koçak iddiası

2007 yılında Bodrum'da geçirdiği bir trafik kazası sonrası yaşamını yitiren şarkıcı Barış Akarsu'nun ölümüne ilişkin yıllar yakın arkadaşı Deha'dan bir açıklama geldi. Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'ya katılan Deha, Barış Akarsu'nun arabadaki kız arkadaşlarıyla kavga ettiği için kaza yapıp yaşamını yitirdiğini iddia etti. 

BARIŞ AKARSU'NUN YANINDA ARABADA KİM VARDI?

Barış Akarsu'nun ölümüne neden olan kazada arabada yanında kız arkadaşı Zeynep Koçak vardı. Zeynep Koçak da aynı kazada Barış Akarsu'yla birlikte yaşamını yitirmişti. Barış Akarsu'nun Zeynep Koçak'ın aşkı o dönem çok konuşulmuştu. Birbirlerini yıpratan ilişkilerine kısa süre ara veren ikili, Barış Akarsu'nun doğum günü nedeniyle Bodrum'da yeniden bir araya gelmişlerdi. Araba ile Barış Akarsu'nun doğumgünü partisine giderken kaza yapmış ve yaşamlarını yitirmişlerdi.

Deha o kaza anında Barış ve Zeynep'in kavga ettiğini kazanın da bu kavga sırasında olduğunu söyleyerek yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. 

Barış Akarsu Zeynep koçak

ZEYNEP KOÇAK KİMDİR BARIŞ AKARSU İLE TANIŞMA HİKAYESİ

Zeynep Koçak, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksek Okulu İşletme Programı Bölümü'nü kazanınca Barış Akarsu ile Karadeniz Ereğlisi'nde tanışmışlardı. 2003 yılında mezun olan Zeynep iş hayatına başladı. En son aynı şirkette beraber çalıştıklarını söylüyor Barış Akarsu'nun rol arkadaşı Kaya Akkaya. "Zeynep bizim firmamız FM Yapım'da prodüksiyon bölümünde çalışıyordu. İşini çok iyi yapan biriydi ama daha sonra başka bir firmaya geçti. Birbirlerini her şeyden çok sevdiklerini biliyorum." demişti. 

EVLENECEKLERDİ

Zeynep Koçak ve Barış Akarsu'nun ölümü sonrası ortaya atılan bir iddiaya göre, kazanın olduğu 2007 yılının Eylül ayında çift nişan tarihi belirlemişti. Ancak Temmuz ayındaki kaza ikisinin de ölümüne neden olmuştu. 

 

BARIŞ AKARSU KİMDİR?

Geçirdiği bir trafik kazası sonucunda 5 gün yoğun bakımda kalan ve 4 Temmuz 2007’de hayatını kaybeden ünlü şarkıcı Barış Akarsu’nun biyografisini de sizler için derledik. 

Cem Karaca'nın Islak Islak şarkısıyla müzik dünyasında önemli bir yer edinen Barış Akarsu, 29 Haziran 1979 tarihinde Bartın'da dünyaya gelmiştir. Eğitimine Amasra'da başlayan merhum şarkıcı ilk, orta ve lise eğitimini burada tamamlamıştır. Lise yıllarında profesyonel yelkencilik sporu ile de uğraşan Akarsu'nun müzik kariyerine başlaması Amasra'ya gelen müzisyenler sayesinde gerçekleşti. Gitar, klavye ve mızıka ile başlayan müzik serüveni Ankara'da bazı barlarda garsonluk ve solistlik yapmasıyla devam etti. Akıllarda Yalancı Yarim adlı televizyon dizisiyle yer edinen Barış Akarsu, 2004 yılında katıldığı Akademi Türkiye adlı şarkı yarışmasında birinci olarak ismini duyurdu.

Ünlü oyuncu Merve Sevi ile başrolleri paylaştığı Yalancı Yarim dizisinde canlandırdığı Tarık karakteri ile milyonların kalbinde yer edinen Barış Akarsu, 28. doğum gününde Bodrum'a giderken yanındaki iki arkadaşıyla birlikte trafik kazası geçirdi. Arkadaşları olay yerinde hayatını kaybederken genç şarkıcı kalbi durmuş vaziyette hastaneye kaldırıldı. Yapılan müdahale sonrası kalbi yeniden çalışan Barış Akarsu, yoğun bakımda sürdürdüğü yaşam mücadelesini 4 Temmuz 2007 tarihinde kaybederek aramızdan ayrıldı.

Yorumlar