Sevda Demirel'den Defne Samyeli'ye sert eleştiri!

Ünlü model Sevda Demirel, Defne Samyeli'nin 15 yaşındaki kızı Derin Talu'nun fotoğrafının altına yaptığı yorumla Defne Samyeli'ye adeta ateş püskürdü.

Sevda Demirel'den Defne Samyeli'ye sert eleştiri!

Ünlü model Sevda Demirel, Defne Samyeli'nin 15 yaşındaki kızı Derin Talu'nun fotoğrafının altına yaptığı yorumla sosyal medyaya damga vurdu. Demirel  Defne Samyeli'nin kızı Derin Talu'nun fotoğrafına  ''Defne aşk yaşamaktan şu kızına bir türlü çeki düzen veremedi, sonrada çocuk istismarları neden arttı diye sormayın, bu ne yahu 30 yaşında kadın makyajı ve pozu?" yorumunu yaptı. 

"30 YAŞINDA KADIN MAKYAJI VE POZU"

Ünlü model Sevda Demirel, Defne Samyeli'ye çok sert bir eleştiride bulundu. Defne Samyeli'nin 15 yaşındaki kızı Derin Talu'nun fotoğrafına yorum yapan Demirel, "Defne aşk yaşamaktan şu kızına bir türlü çeki düzen veremedi, sonrada çocuk istismarları neden arttı diye sormayın, bu ne yahu 30 yaşında kadın makyajı ve pozu?" ifadelerini kullandı.

sevda demirel'den defne samyeli'ye çok sert eleştiri!

"ALİ KOÇ'A AŞKINI İTİRAF ETMİŞTİ"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a bir dönem platonik aşık olduğunu da itiraf eden Sevda Demirel, "Ali Koç gerçekten çok aşık olunabilecek bir erkek. Ben aşık olduğum zaman boşanmıştı" ifadelerini kullanmıştı.

 

Yorumlar