Efe Güray kimdir nasıl öldü Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya misilleme gibi paylaşım

Efe Güray kimdir, nasıl öldü soruları yine gündemde. Beren Saat eşi Kenan Doğulu'nun açıklamalarının ardından eski sevgilisi Efe Güray'ın fotoğrafını paylaştı.

Beren Saat-Kenan Doğulu cephesinde sular durulmuyor. Kenen Doğulu dün akşam katıldığı bir ödül töreni sonrasında evlilikleriyle ilgili ilk kez konuşmuş ve her şeyin yolunda olduğunun sinyalini vermişti. Kenan Doğulu, "İnsanları negatif haberlerle bu kadar üzmeyin. İnsanları ilgilendiren bir şey olursa söyleriz" demişti.

Daha Kenan Doğulu'nun açıklamalarının etkisi geçmemişken eşi Beren Saat'ten tartışmaları alevlendiren yeni bir paylaşım geldi. Şubat ayındaki doğumgününde eski sevgilisi Efe Güray'ın fotoğrafını paylaşım 'en kötü doğumgününü geçirdiğini' açıklaması sonrası gözlerin çevrildiği Beren Saat yine Efe Güray'ın fotoğrafını paylaştı. 

Instagram hesabından Efe Güray'la çekilmiş eski bir fotoğrafını paylaşan Beren Saat yoruma sadece patlama ve kalp emojisi koydu. İşte Beren Saat'in o paylaşımı:

Efe Güray Beren Saat

KENAN DOĞULU NE DEDİ?

Bugüne kadar çıkan haberlerle ilgili tüm soruları yanıtsız bırakan Kenan Doğulu, 'Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri' töreni öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayarak bozdu. 

"3. şahısları ilgilendiren bir mevzu olduğunda bunu anons ederiz. O yüzden endişelenen insanları haklı görüyorum, önlerinde sevgi ve saygıyla eğiliyorum" diyen Kenan Doğulu, boşanma haberlerinden yakınlarının üzüntü duyduklarını söyledi ve şunları kaydetti:

"İnsanları negatif haberlerle bu kadar üzmeyin. İnsanları ilgilendiren bir şey olursa söyleriz.Beren sette ve çok yoğun. Yaptığınız her negatif haber istese de istemese de eşimizi dostumuzu üzüyor. Telefonlarımız susmuyor. İyiyiz bir sorun yok keyfimiz yerinde."

 

 

Yorumlar