Haluk Kalyoncu Yelda Demirören düğününün hiç bilinmeyen görüntüleri

Haluk Kalyoncu ile Yelda Demirören düğünün yankıları sürüyor. Sosyetenin ünlü isimlerinin düğünden paylaştığı videolar ise en çok arananlar oldu.

Yelda Demirören ile Haluk Kalyoncu düğünü cumartesi akşamı Çırağan Sarayı'nda 2 bin kişinin katılımıyla gerçekleşti. Siyasetten, spora; iş dünyasından sosyetenin ünlü simalarına kadar tanıdık yüzlerin yer aldığı görkemli düğün töreninde neler yaşandığı merak konusu. Biz de siz elmaelma. com okurları için Haluk Kalyoncu ve Yelda Demirören düğününün bilinmeyen görüntülerini derledik. Düğünden en dikkat çeken görüntüler ise gelin Yelda Demirören'in babası Yıldırım Demirören'le; damat Haluk Kalyoncu'nun da kayınvalidesi Revna Demirören'le ettiği dans oldu. Öte yandan, açık alana kurulan bir çadırda verilen düğün yemeğinde bazı davetliler çadırdan sızan sular nedeniyle ıslanıp, düğünü erkenden terk etti. 

Yılın düğününün detaylarına Yelda Demirören'in gelinliğiyle başlayalım. Yelda Demirören oldukça kapalı bir gelinlik tercih ederek alışılmışın dışında bir görüntü oluşturdu. Sade çizgiye sahip, taş ve pulllarla süslü gelinliğinin, düz uzun bir duvakla tamamladı. Yıldırım Mayruk imzalı kabarık gelinliğini nikah töreni sırasında giyen Yelda Demirören, eşiyle ilk dansları sonrası dar kesim ancak yine oldukça kapalı ikinci bir gelinlik giydi. İşte Yelda Demirören'in gelinlikleri...

Yelda Demirören gelinlikleri tasarımcısı

NİKAH ŞAHİTLERİ ERDOĞAN OLDU

Geçtiğimiz yıl kasım ayında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın yüzüklerini takmasıyla nişanlanan Yelda Demirören ile Haluk Kalyoncu'nun nikah şahitliklerini de yine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan yaptı.

DAVETLİLER ISLANDI

2 bin kişilik davetlinin katıldığı düğünde organizasyonda yaşanan bazı hatalar davetlilere zor anlar yaşattı. Yağmurlu bir günde gerçekleşen düğün için Çırağan Sarayı'nın bahçesine dev bir çadır kurulmuştu. Bu çadırda davetliler hem düğün yemeği yedi hem de nikah törenini izlediler. Ancak çadırdaki açık yerlerden içerik sızan yağmur yemek yiyen misafirleri ıslattı. Bazı davetliler düğünü erken terk etti.

Haluk Kalyoncu Yelda Demirören düğün

GELİN VE BABASI; KAYINVALİDE İLE DAMADIN DANSI

Düğünden gizli detayları ise sosyetenin ünlü simaları kendi sosyal medya hesaplarından paylaştılar. En çok konuşulan an ise Aslı Şen'in paylaştığı Gelin ve Babası'nın dansı videosu oldu. O videoyu haberimizdeki playerdan izleyebilirsiniz.

 

HALUK KALYONCU'NUN BABASI HASAN KALYONCU KİMDİR, NASIL ÖLDÜ?

Düğünde damat tarafının en büyük üzüntüsü Haluk Kalyoncu'nun babası merhum Hasan Kalyoncu'nun eksikliğiydi. Türkiye'nin önde gelen işadamlarından olan Hasan Kalyoncu 2008 yılında ani bir kalp krizi sonucu yaşamını yitirmişti. Hasan Kalyoncu, 22 Kasım 2008 tarihinde İstanbul’daki işyerinde çalışma bürosunda temelini atmak istediği üniversite projesi üzerine o zamanki İstanbul Valisi Muammer Güler ile birlikte otururken, geçirdiği kalp krizi sonucu 59 yaşında vefat etmişti. 

Yorumlar