Tuğba Ünsal'ın sevgilisi Caner Karaloğlu kimdir kaçamak yaparken yakalandılar!

Tuğba Ünsal'ın sevgilisi Caner Karaloğlu kimdir? Evli mi? Ünlü çift önceki gece Levent'teki bir gece kulübü önünde kaçamak yaparken yakalandı.

Tuğba Ünsal'ın sevgilisi Caner Karaloğlu kimdir kaçamak yaparken yakalandılar!

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre, ünlü oyuncu Tuğba Ünsal önceki gece evli sevgilisi Caner Karaloğlu ile yakalandı. Levent’teki bir gece kulübü önünde basın mensuplarına yakalanan çiftten oyuncu Tuba Ünsal'ın söyledikleri sözler şaşkına uğrattı. Caner Karaloğlu’nun evliliğindeki üçüncü kadın ilan edilmesiyle ilgili oyuncu, “Onun da eski eşinin hayatında birileri var” diyerek cevap verdi

BASIN MENSUPLARINA YAKALANMAMAK İÇİN TRAFİĞİ BİRBİRİNE KATTILAR 

Art arda patlayan flaşlar karşısında şoke olan Caner Karaloğlu, gaza basarak hızla uzaklaşmaya çalıştı. Boşanma davası devam eden Caner Karaloğlu, sevgilisi Tuba Ünsal ile birlikte basın mensuplarına yakalanmamak için trafiği birbirine katarak kaza atlattı.  

"SAKLADIĞIMIZ BİR DURUM YOK"

Levent’teki bir gece kulübü önünde basın mensuplarına yakalanan çiftten oyuncu Tuba Ünsal, muhabirlere, “Saklandığımız, ettiğimiz bir durum yok” dedi. Caner Karaloğlu’nun evliliğindeki üçüncü kadın ilan edilmesiyle ilgili oyuncu, “Onun da eski eşinin hayatında birileri var” diyerek cevap verdi.

"BU DURUMA ALIŞIK DEĞİL"

Sevgilisinin art arda patlayan flaşlar karşısında panik olmasıyla ilgili Tuba Ünsal, “Caner bu duruma alışık değil. O yüzden çok üzülüyorum onu bu duruma düşürdüğüm için” dedi.

''ULUSLARARASI BİR DAVA SÜRÜYOR, 1 SENEDİR AYRILAR''

Caner Karaloğlu’nun 1 senedir devam eden boşanma davasıyla ilgili oyuncu, “Uluslararası bir dava sürüyor. 1 senedir ayrılar. İspanya ve Türkiye arasında. Bundan dolayı kimseyi suçlayamazsın. Ben rahatsız olmuyorum. Ben hayatımda her şeyi dürüst, saklamadan devam ediyorum. Ben hayatımda hiçbir şeyi gizlemedim” diyerek mekana geçti.

TUĞBA ÜNSAL'IN SEVGİLİSİ CANER KARALOĞLU KİMDİR? 

Tuba Ünsal’ın sevgilisi Caner Karaloğlu model Elisabeth Mas ile evli. Model Elisabeth Mas ile evli olan Caner Karaloğlu, boşanma aşamasında olduklarını açıklamıştı. Mas'ın, ihanet söylentileri için "Bu sürece benim tarafımdan üçüncü bir kişi dahil olmamıştır" demişti.

Evli işadamı ile ilişki yaşayan ünlü oyuncudan akılalmaz savunma!

Yorumlar