Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacının elendiği soruya kimse inanamadı!

Murat Yıldırım'ın sunumuyla ekrana gelen 'Kim Milyoner Olmak İster'de Duygu Sarı isimli yarışmacı, elendiği soruyla yarışma tarihine geçti.

Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacının elendiği soruya kimse inanamadı!

ATV ekranlarının sevilen yarışma programı ''Kim Milyoner Olmak İster'' yarışmasının son yarışmacısı elendiği soruyla hem stüdyodakilere hem de ekran başındakilere pes dedirtti. Yarışma öncesi Murat Yıldırım'a iddialı açıklamalarda bulunan Sarı, "Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek yasaktır uyarısıyla karşılaşıyorsanız muhtemelen neredesinizdir?" sorusuna verdiği cevapla herkesi şoke etti. Yarışmacı verdiği cevapla yarışma tarihine geçen isimlerden biri oldu. 

EKRAN BAŞINDAKİLERE PES DEDİRTTİ

ATV ekranlarında yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster'de Duygu Sarı isimli yarışmacının elendiği soru, hem stüdyodakilere hem de ekran başındakilere pes dedirtti.

SORUYA VERDİĞİ CEVAPLA ŞAŞKINA ÇEVİRDİ! 

Aslen Rizeli olan yarışmacı, Bilkent Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü mezunu... Yarışma öncesi Murat Yıldırım'a iddialı açıklamalarda bulunan Sarı, "Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek yasaktır uyarısıyla karşılaşıyorsanız muhtemelen neredesinizdir?" sorusuna verdiği cevapla şaşkına çevirdi.

"UZAY İSTASYONU" YANITINI VERDİ

Bu soruya kendinden emin bir şekilde "Uzay istasyonu" yanıtını veren yarışmacı, Milyoner'in unutulmazları arasındaki yerini aldı.

milyonerde elendıgı soyula tarıhe gectı

Yorumlar