Kraliçe Elizabeth saraya eleman arıyor yıllık 157 bin TL maaş verecek!

Kraliçe Elizabeth saraya eleman arıyor yıllık 157 bin TL maaş ve yıllık 33 gün izin verilecek ancak tek bir şartı var!

Kraliçe Elizabeth saraya eleman arıyor yıllık 157 bin TL maaş verecek!

İngiltere Kraliçesi Elizabeth saraya eleman arıyor! Yıllık 22 bin 400 pound Türk parasıyla 157 bin TL ve yıllık 33 gün izinle çalışacak eleman aranıyor! Kulağa oldukça hoş gelen bu iş teklifinin yalnızda tek bir şarkı var! Kraliçe Elizabeth ''İyi bir takım oyuncusu'' olarak adlandırdığı iş tanımı olarak Buckingham Sarayı'nda yaşayacak ve atlardan sorumlu olacak bir çalışan aranıyor! Geçtiğimiz günlerde İngiliz Haneleri tarafından yapılan açıklamada Kraliçe Elizabeth'in saraya eleman aradığını duyurdu.

 
İngiliz Kraliyet Haneleri tarafında duyurulan açıklamada Kraliçe Elizabeth'in Sarayda yaşayacak ''iyi bir takım oyuncusu'' aradığını açıklarken kraliçenin yalnızca bir şartı olduğunu duyurdu. Kraliçe Elizabeth iyi bir takım oyuncusunu tanımlarken çalışmaya hak kazanan kişinin Buckinham Sarayı'nda yaşayacağınında altını çizdi!

Yıllık 22 bin 400 pound Türk parasıyla 157 bin 377 TL maaş teklif eden pozisyon için yüksek standartlarda bir iş yapılmasını isteyerek aynı zamanda yılda 33 gün izin kullanabileceğini de duyurdu. Konaklama ve yemek masraflarını da karşılayacak olan Kraliyet'in tek istediği şart hayvanların temizliğinden sorumlu tutularak internet sitesinden, ''Atlarınız dünya sahnesinde gösteri yapmaya hazır olmalı dolayısıyla yüksek standartlara ulaşmalısınız. Atların milyonlarca insan önünde gerçekleşen seremonilerde görevlerini yapmalarını sağlamak sizin elinizde. Göreviniz atları düzenli olarak eğitmek ve çalıştırmak. Böylelikle seremonilerde üstlenecekleri rolleri gerçekleştirebilsinler" açıklaması yer aldı.

İngiltere'de yapılan büyük etkinliklerde gösterilerde ata binmesi koşulu koyan Kraliyet 10 Ekim'in başvuru tarihlerinin son bulacağını belirtti.

Yorumlar