Müge Anlı Palu ailesi olayında bomba iddia ablam Tuncer'e tecavüz etti!

Müge Anlı'daki Palu ailesi olayında bomba iddia ortaya atıldı. Tuncer Ustael'in eşi Emine Ustael, "Ablam Tuncer'e ilaç verip tecavüz etti" dedi.

Müge Anlı Palu ailesi olayında bomba iddia ablam Tuncer'e tecavüz etti!

Günlerdir Türkiye'nin gündemine oturan Müge Anlı'daki palu ailesi olayında skandal bir iddia ortaya atıldı. Türkiye 21 Aralık’tan beri ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programında kan donduran iddiaların eşliğinde Palu Ailesi’ni izliyor. 'Cinci Hoca' olduğunu öne süren damat Tuncer Ustael iki cinayet, bir cinayete azmettirme, kendi öz evlatları dahil 4 çocuğa ve baldızına tecavüz etmekle suçlanıyordu. Bugün Tuncer Usluel'in karısı eşi Emine Ustael, ölen ablası Meryem Tanhal'ın Tuncer'e ilaç verip tecavüz ettiğini iddia etti. Bu inanılmaz iddiayı Tuncer de doğruladı. Yayında bulunan konuklar ise bu iddia karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

BOMBA BİR İDDİA ORTAYA ATILDI 

Palu Ailesi'nin, kayıp iki ferdi için 21 Aralık'ta 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programına başvurması Türkiye'yi dehşete düşüren olaylar zincirini ortaya çıkardı.'Cinci Hoca' olduğunu öne süren damat Tuncer Ustael ve müridine dönüştürdüğü Palu Ailesi hakkındaki iddialar canlı yayında günlerdir kan donduruyorMüge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün yine bomba gibi bir iddia ortaya atıldı.

TUNCER'İN KARISI EMİNE USTAEL: ABLAM TUNCER'E İLAÇ VERİP TECAVÜZ ETTİ

Tuncer Ustael'in eşi Emine Ustael, ölen Meryem Tanhal'ın Tuncer'e ilaç verip tecavüz ettiğini iddia etti. Bu inanılmaz iddiayı Tuncer de doğruladı. Yayında bulunan konuklar ise bu iddia karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

TUNCER USTAEL'İN ANNESİ: BENİM ONUN GİBİ BİR OĞLUM YOK

Müge Anlı'da yayına bağlanan muhabir Tuncer Ustael'in annesiyle görüştüğünü ve annesinin "Konuyla ilgili bir bilgim yok, 10 yıldan fazladır görüşmüyoruz. 'Benim Tuncer gibi bir oğlum yok' dedi" ifadelerini kullandı.

Yorumlar