Selin Ciğerci Kerimcan Durmaz'la neden küstü mastürbasyon videosuna ilk yorum

Selin Ciğerci ile Kerimcan Durmaz neden küstü? Bir dönem aralarında su sızmayan Selin Ciğerci Kerimcan Durmaz'la ilgili sessizliğini bozdu. İşte ilk yorum.

Selin Ciğerci Kerimcan Durmaz'la neden küstü mastürbasyon videosuna ilk yorum

Uçak tuvaletinde mastürbasyon videosu çekip, Instagram hesabında paylaşan Kerimcan Durmaz'ın skandal olayı sonrası gözlerin çevrildiği Selin Ciğerci sessizliğini bozdu.

Bir dönem Kerimcan Durmaz'ın en yakınındaki isim olan Selin Ciğerci ile ünlü fenomen küsmüşlerdi. Küskülüğün nedeni ise Kerimcan Durmaz'ın Selin Ciğerci'nin nişanlısı Gökhan Çıra ile yakınlaşmaya çalışması ve yaptıklarının ortaya çıkmasıyldı. Gökhan Çıra, Kerimcan Durmaz'ın kendisine yaptıklarını Selin Ciğerci'ye anlaşmış ve dostların arası açılmıştı. Selin Ciğerci olayın ortaya çıkması sonrası bir daha Kerimcan Durmaz ile bir araya gelmemiş ve fenomeni takipten çıkarmıştı.

ÇOCUĞUM OLSA BEN DE TEPKİ KOYARDIM

Selin Ciğerci, Kerimcan Durmaz'ın videosunun ortaya çıkması sonrası yorum yapmamayı tercih etmişti. Sokakta magazin muhabirlerine yakalanan Selin Ciğerci, "Kerimcan Durmaz'ın bu videoyu yanlışlıkla paylaştığına yüzde 1500 inanıyorum. Ama çocuğum olsa ben de tepki koyardım" dedi. 

Selin Ciğerci Kerimcan durmaz neden küstü mastürbasyon videosu sonrası ilk açıklama

CİNSEL İÇERİKLİ KONUŞMA VİDEOSU ORTAYA ÇIKMIŞTI

Kerimcan Durmaz ve Selin Ciğerci'nin arası daha önce de açılmıştı. İddiaya göre Kerimcan Durmaz, Selin Ciğerci'ye ait cinsel içerikli konuşmaların olduğu videoyu yayınlamıştı. İkili sosyal medyada birbirlerini takipten çıkarmış, ancak daha sonra yeniden takip etmeye başlamışlardı.

ÖZÜR VİDEOSUNU SİLDİ

Öte yandan Kerimcan Durmaz, skandal videonun yayınlanmasının üzerinden 1 hafta geçtikten sonra Instagram hesabından bir özür videosu yayınlamıştı. Instagram Story'den yayınlanan videoyu Kerimcan Durmaz 24 saat geçince yayından kaldırdı. Takipçileri özür videosunu profilinde sabitlemeyen Kerimcan Durmaz'ı eleştiri yağmuruna tuttu. 

 

 

 

Yorumlar