Murat Boz ve Aslı Enver evleniyor mu Acun Ilıcalı düğünü ağzından kaçırdı!

Murat Boz ile Aslı Enver evleniyor mu? Survivor birleşme partisinde Acun Ilıcalı Murat Boz Aslı Enver evliliğini ağzından kaçırdı. İşte dün gece yaşananlar...

Murat Boz ve Aslı Enver evleniyor mu Acun Ilıcalı düğünü ağzından kaçırdı!

Murat Boz ile Aslı Enver'in evlenecekleri iddiası bir süredir magazin basınında konuşuluyordu. Daha önce bir süre ayrılık yaşayan Aslı Enver ve Murat Boz'un evlilik konusundaki farklı fikirlerinin ayrılığa neden olduğunu biliniyordu. Aslı Enver ve Murat Boz'un barıştıkları haberlerinin gelmesi sonrası evlilik iddiasına herkes kesinleşti gözüyle bakıyordu. Son günlerde ise Aslı Enver'in taktığı yüzükler evlilik işareti olarak yorumlanmıştı. Ancak hiçbir iddia dün gece Acun Ilıcalı'nın sözleri kadar evliliği kesinleştirmemişti. 

Murat Boz dün akşam Survivor birleşme partisine katılan ünlülerdendi. Survivor klasiği olan şarkı yarışmasında jüri koltuğuna oturan Murat Boz ile Acun Ilıcalı dostluklarını anlatan uzun bir sohbetle ekrana geldiler. Acun Ilıcalı Murat Boz ile dostluğuna atıfta bulunarak, dünyanın diğer ucuna geldiğini ve kendisini kırmadığını söyledi. Ardından ise bombayı patlattı. Acun Ilıcalı Murat Boz'a dönerek, "Ben de senin düğününe geleceğim söz. Dünyanın diğer ucuna" dedi. Murat Boz'un o anda yüzündeki ifade değişse de ikili sohbete ara vermemeyi tercih etti. 

Aslı Enver ile Murat boz evleniyor mu Acun Ilıcalı bombayı patlattı

MURAT BOZ ASLI ENVER DÜĞÜNÜ BU YAZ OLACAK!

Diğer bir iddia ise Aslı Enver ile Murat Boz'un 2019 yazında dünyaevine girecekleri yönünde. Çiftin düğün hazırlıkları ise çoktan başladı.

ASLI ENVER KİMDİR?

Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 tarihinde Londra’da ailesinin ikinci çocuğu olarak doğmuştur. Bir abisi bir kız kardeşi vardır. Tekstilci Babası bir Kıbrıs Türk’üdür. Annesi Dilek hanım eğitim için Türkiye'den Londra'ya gittiğinde babasıyla orada tanışıp evlenmiş. İlkokulu Londra’da okudu. Aslı Enver 1996 yılına kadar 12 yaşındayken ailesiyle birlikte Londra’dan İstanbul’a taşınmıştır. Pera Güzel Sanatlar Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Haliç Üniversitesi'nin Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

2003 yılında “Hayat Bilgisi” adlı dizide oynadı, 2007 yılında Kanal D'de yayınlanmaya başlayan “Kavak Yelleri” adlı gençlik dizisinde başrol Mine Ergun karakterini canlandırdı. Aslı Enver, 2007 – 2011 yılları arasında "Kavak Yelleri" adlı dizide İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç, Pelin Karahan, Sarp Apak ile birlikte başrolde oynadı.

2012 yılında yine baş rolde “Suskunlar” dizisinde oynadı. 2013 yılında da “Kayıp” dizisinde ve “Tamam Mıyız?” sinema filminde oynadı. Aslı Enver, oynadığı sinema ve dizilerden başka; Yapı Kredi, maviyesil, Lescon ve Molped reklamlarında rol almıştır. 13 Temmuz 2012 tarihinde oyuncu Birkan Sokullu ile evlendi. 26 Ağustos 2015 tarihinde boşandıklarını duyurdular. Şimdilerde ünlü popçu Murat Boz ile aşk yaşıyor.

Aslı Enver, 2014 yılında "Bana Artık Hicran De" adlı dizide; Buğra Gülsoy, Alican Yücesoy, Şebnem Hassanisoughi ile başrol oyunculuğunu üstlenmiştir. Dizi'nin geniş oyuncu kadrosunda Nadir Sarıbacak, Tamer Levent, Nur Sürer ve Zeyno Eracar gibi ünlü isimler yer almaktadır. 15 Ocak 2016 tarihinde vizyona giren ve yıllar sonra karşılaşan iki kardeşin hikayesinin anlatıldığı "Kardeşim Benim" adlı sinema filminde Murat Boz ve Burak Özçivit ile birlikte başrolde oynadı. Şu an Kış Güneşi isimli dizide rol alıyor.

 

 

Yorumlar