Tülin Şahin'in bebeğinin cinsiyeti ne kocası Pedro de Noronha kimdir ne iş yapıyor?

Tülin Şahin bebeğinin cinsiyetinin kız olduğunu açıkladı. Öte yandan Tülin Şahin ve Portekizli bankacı eşi Pedro de Noronha'a markalardan teklifler yağıyor.

Tülin Şahin'in bebeğinin cinsiyeti ne kocası Pedro de Noronha kimdir ne iş yapıyor?

Tülin Şahin ve Portekizli eşi Pedro de Noronha'yı kız bebek heyecanı sardı. Yatırım bankacısı olan Portekizli Pedro de Noronha ile geçen Nisan ayında Porto'da nikah masasına oturan Tülin Şahin kız bebek bekliyor. 38 yaşında olan Tülin Şahin ve eşi Pedro de Noronha'ya ise markalardan teklif üstüne teklif yağıyor. 

ESKİ EŞİYLE BEBEK İSTEMEDİĞİ İÇİN AYRILDIĞI SÖYLENİYORDU

Tülin Şahin'in evlendikten kısa bir süre sonra bebek beklediğini açıklaması akıllara eski evliliğini getirdi. Tülin Şahin ve eski eşi Memet Özer'in ayrılmalarına Tülin Şahin'in bebek istemediği gerekçe olarak gösterilmişti. Tülin Şahin, hamile olduğunu sosyal medyadan duyurduğunda eski evliliğinin bitme nedenleri de takipçileri arasında tartışma yaratmıştı. Tülin Şahin takipçilerine şu açıklamayı yaparak, iddiaları yalanlamış ve eski eşiyle yaşadığı olayları yakında anlatacağı yönünde imada bulunmuştu. İşte Tülin Şahin'in o açıklaması...

"Doğruyu bilmeden, okumadan, anlamadan yorum yapanlar! Çok yakında onlara bir cevabım olacak. Şu ana kadar bir kere bile gerçeği söylemedim, konuşmadım diye kendilerinden çok emin yorum yapıyorlar maalesef.”

TÜLİN ŞAHİN'İN EŞİ PEDRO DE NORONHA KİMDİR? 

Tülin Şahin'in yeni eşi Pedro de Noronha, aslen Portekizli bir işadamı. Pedro de Noronha yatırım ve bankacılık sektöründe faaliyet gösteren bir şirkete sahip. Bir süredir Türkiye-Portekiz hattında yaşayan iş adamı gönlünü Tülin Şahin'e kaptırmıştı ve ilk günden itibaren çift evliliğe sıcak baktıklarını açıklamışlardı. Pedro de Noronha ve Tülin Şahin'in düğünleri de Portekiz'in başkenti Lizbon'da çiftin ailelerinin katıldığı küçük bir törenle yapıldı. Ancak Tülin Şahin ve eşi Pedro de Noronha İstanbul'da bir düğün yapacaklar. Çift Pedro de Noronha'nun iş yoğunluğu nedeniyle balayı ve düğünü ertelemişti. 

 

 

Yorumlar