Sermiyan Midyat Nev'den istediği Ahmet Kaya şarkısı nedeniyle saldırıya uğradığını iddia etti!

Sermiyan Midyat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Nev'den Ahmet Kaya'nın şarkısını söylemesini isteyince kendisine sandalye attığını iddia etti.

Sermiyan Midyat Nev'den istediği Ahmet Kaya şarkısı nedeniyle saldırıya uğradığını iddia etti!

Gerek oyunculuğu ile gerekse yazdığı senaryolarla adından söz ettiren ünlü oyuncu Sermiyan Midyat, geçtiğimiz gün Twitter hesabından şarkıcı Nev ile yaşadığı gergin bir olayı takipçileriyle paylaştı. Ünlü oyuncu, bir eğlence mekanında rokçı Nev'den istediği Ahmet Kaya parçası nedeniyle kafasına sandalye fırlatıldığını iddia etti. 

NEV, SERMİYAN MİDYAT'A SANDALYE FIRLATTI! 

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat tatil için adalara gitti. Büyük Ada ziyareti sırasında gittiği eğlence mekanında şoke eden bir olay yaşandı. Midyat, Nev'den Ahmet Kaya'ya ait olan Kum Gibi adlı parçayı seslendirmesini isteyince, ünlü oyuncunun iddiasına göre şarkıcı Midyat'a sandalye fırlattı. Sermiyan Midyat yaşadığı anları şu şekilde anlattı: "Bir soluk için gelinen ada ziyaretinde faşizmin bu kadar ayyuka çıktığına şahit olmak ne kötü! Ahmet Kaya'nın "kum gibi" şarkısını söyleme arzusu, Nev adlı entel dantel şarkıcı tarafından bu kez de kafamıza sandalye atarak tepkilendi! Susacak mıyız? Sonuna kadar Kum Gibi" dedi.

''SERDAR ORTAÇ BİLE ÖZÜR DİLEMESİNİ BİLİRKEN''

Midyat daha sonra İnstagram hesabında yaptığı yorumlarda şu ifadeleri kullandı: "Ülkenin iktidarından rahatsız olanlar; ülkenin nüfuzuna beyaz yaka faşizmini pompalayan iki yüzlü, tehlikeli, aşırı ırkçı ve aşırı beyazlardır ve de onların hiçbir şeyden şikayet hakkı olmasa da... durmaksızın, susmaksızın, uslanmaksızın şikayet etmeye devam eden kafatasçılardır. Kaldı ki Serdar Ortaç diyerek birçok öfkeyi üzerine çekmiş bir figür dahi özür dilemesini bilirken... bu iki yüzlü faşist beyazların yatacak yerlerini, yataklık ve yardımlık edenlerini çokça merak edenlerdenim."

nev, sermiyan midyat'ın kafasına sandalye fırlattı!. 1

 

Yorumlar