Ünlü yapımcı Armağan Çağlayan, Kurşun dizisindeki skandal hataları ifşa etti!

Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde olduğu yeni dizi Kurşun'daki fark edilmeyen hataları ünlü yapımcı Armağan Çağlayan bir bir ifşa etti.

Ünlü yapımcı Armağan Çağlayan, Kurşun dizisindeki skandal hataları ifşa etti!

Ekranların yeni dizisi Kurşun ilk bölümüyle epey eleştirildi. Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu'nun paylaştığı dizi Türkiye'nin 1970'li yıllarına ışık tutuyor. Ancak güçlü kadrosuyla dikkat çeken dzide yapılan bazı hatalar dikkatli izleyicinin gözünden kaçmadı. Geçtiğimiz günlerde eski mesleği avukatlığa geçiş yapan yapımcı Armağan Çağlayan da diziyi eleştirenler arasındaydı. Çağlayan diziyi sosyal medya hesabından ardı ardına yaptığı paylaşımlarla yerden yere vurdu. 

İLK BÖLÜMÜNDE HATALAR GÖZE ÇARPTI

Fox TV'de ekrana gelen dizinin ilk sahnesinde Cumhuriyet Savcısı Orhan Atmaca, büyük bir davanın peşinden gitmeye karar verir ve Mebus oğlunu, cinayet şüphelisi olarak gözaltına aldırır. Fakat bu dava, daha önce baktığı davalara pek benzemez. Bu davanın başlangıcında araştırmacı gazeteci Leyla Devrim ile yolları kesişir. Savcı Orhan Atmaca gibi o da bu cinayetin arkasından gerçekleri ortaya çıkarmak için çalışmaktadır.

Ünlü yapımcı Armağan Çağlayan, Kurşun dizisindeki skandal hataları ifşa etti!

HATALARI BİR BİR SIRALADI

Armağan Çağlayan sosyal medya hesabından dizideki gözüne çarpan hataları bir bir sıraladı. Çağlayan, "Bu senaryoları yazarken bir hukukçuya danışsanız keşke, savcı tutuklama kararı veremez, tutuklama kararını bir tek hakim verebilir. Adam başsavcı herhalde, öyle direk polislere falan emir yağdırıyor. 1970 yılında cezaevinde açıl görüş yapılırken infaz koruma memuru yokmuymuş" diyerek diziyi eleştiri yağmuruna tuttu.

 

 

Yorumlar