Kolay makyaj teknikleri 5 dakikada doğal görünen makyaj!

Gündelik hayatta çok fazla makyaj yapmıyorsanız 5 dakikada yapabileceğiniz uğraşılmamış doğal görünen makyaj tekniklerini sizlerle paylaştık!

Kolay makyaj teknikleri 5 dakikada doğal görünen makyaj!

Özel günler dışında gündelik hayatınızda çok fazla makyaj yapmıyor ancak cildinizin sağlıklı ve canlı görünmesini de istiyorsanız 5 dakikada yapabileceğiniz uğraşılmamış kolay makyajın tekniklerini elmaelma.com'da bulabilirsiniz! Kolay uğraşılmamış makyaj nasıl yapılır? Doğal görünen yok gibi makyaj teknikleri neler? İşte doğal makyaj hakkında merak ettiğiniz tüm ince detaylar burada!

UĞRAŞILMAMIŞ MAKYAJIN SIRRI TEMİZ BİR TENDE SAKLI!

Uğraşılmamış canlı bir makyajın sırrı cilt makyajında saklıdır! Temiz sade bir cilt için boynunuzla çelişkiye düşmeyen renkleri seçmekten başlıyor. Bunun için ince yapılı bir fondötenle tüm cildinizi eşitleyebilir veya renk eşitsizlik sorunum yok diyorsanız yüzünüzdeki ufak kusurları kapatıcı yardımı ile kapatarak ten makayajınızı bitirebilirsiniz!

GÖZ MAKYAJI NASIL YAPILIR?

Adındanda anlaşılacağı üzere uğraşılmamış doğal görünen bir makyaj için abartısız bir göz makyajı yapmanız gerekiyorç. Göz kapaklarınıza çok hafif kapatıcı uygulayarak gözlerinizdeki yorgun görünen damar görüntüyü kapatabilirsiniz. Daha sonra kirpik diplerinizi belirginleştirmek için göz kalemi ya da açılı bir fırça yardımı ile kirpik diplerinize kahverengi bir far veya kalem ile hafif dokunuşlar yaparak maskara uygularak göz makyajınızı bitirebilirsiniz!

YANAKLARDA VE DUDAKLARDA DOĞALLIK!

Yanaklarınıza çok hafif allık uygulayarak doğal bir kızarıklık verebilirsinizç Ancak bunu hafif dudak renginde bir rujunuzdan dokundurarak daha az makyaj malzemesi kullanabilirsiniz. Dudaklarınıza da aynı şekilde yanakalarınıza uyguladığınız ruj yardımı ile renklendirerek makyajınızı bitirebilirsiniz!

Yorumlar