Evlilikte daha iyi seks için 2 öneri

Evlilikte daha iyi seks için yapmanız gereken 2 şey var. Özellikle orta yaş ve üstü evliler için yatakta heyecanı yeniden yakalamak için iki adımlı uzman tarifi

Evlilikte daha iyi seks için 2 öneri

Uzun vadeli ilişkide çiftler cinsel arzularını canlı tutmakta sıkıntı yaşarlar. Özellikle erotik enerjiyi ilişkiye kanalize etmek orta yaşla birlikte düşme eğilimi gösterir.  Sonuç olarak, evli, orta yaş ve üstü çiftler cinsel olmak garip hissetmeye başlayabilir.

Uzmanlara göre çiftleri cinsel hayattan soğutan 2 yaygın hata var. Orta yaştaki çiftlerin yaptığı en büyük hatalardan biri yatmaya gidip derhal seks yapmaya çalışmak. Orta yaşta, çoğu çiftin, ciddi bir sevişmeye başlamadan önce birlikte açılmak için biraz zaman harcaması gerekir. İşte cinsel yaşamınızın evlilikte hayatta kalmasını sağlamak için temel iki adımlı uzman tarifi...

ADIM BİR: Yatakta birlikte hiçbir şey yapmadan vakit geçirin, isterseniz çıplak. İstersen, aklındaki ne hakkında konuş. Erotik olmak zorunda değil ama basit olsun. Sadece sessizce birlikte olmak, hiçbir şey yapmamak için kendinize izin verebilir misiniz bir bakın. Solunumunuza, cildinizin sıcaklığına, vücudunuzun yatağa bastırdığı şekle dikkat edin.

İKİ ADIM: Şimdi eşinize dönün. Nefesinizi ve bedeninizi ayarlamak için zaman harcadıysanız, muhtemelen duyularınızın daha açık olduğunu ve fiziksel yakınlığın daha doğal, daha az zorlanmış bir şekilde ilerleyebileceğini göreceksiniz.

Muhtemelen kendi arzunun yükselip alçaldığını fark edeceksin. Bu doğal. Erotik dikkatinin nereye gittiğine dikkat et ve onu takip et. İlişkiye girip girmemek konusunda karar verebilirsiniz. Asıl mesele şu an mevcut kalmaktır, karar vermeden.

Bunu başından sonuna kadar yapabiliyorsan, senelerce daha iyi bir cinsel yaşam yolundasın.

 

Yorumlar