Evde şekerli vücut peeling yaparak cildi hem nemlendirin hemde yumuşatın!

Kozmetik dünyasında fiyatların artışı ve doğala olan yönelişle evde vücut peelingi yapmanın püf noktalarını bir araya getirdik!

Evde şekerli vücut peeling yaparak cildi hem nemlendirin hemde yumuşatın!

Malum kozmetik dünyası her kadın için her ne kadar büyülü ve cezbedici olsa da ne yazık ki fiyatların artışı bir ürünü satın almadan önce iki kere düşünmemize neden oluyor. Özellikle daha iyi hissetmemizi sağlayan ve kaliteli uykuda da oldukça etkili olan vücut bakımında haftalık peelingler içinde geçerliliğini koruyor! Yüksek fiyatlı peelinglere para harcamak yerine evde kendi peelinginizi kendiniz yapabilirsiniz! Cildinizi yumuşatan aynı zamanda yumuşacık yapan şekerli peeling yapmaya ne dersiniz? İşte yapımı oldukça basit olan şekerli vücut peelingi!

Güzellik salonlarına ve yüksek fiyatlı markalara sürekli olarak tomar tomar para harcamaya artık son! Evde haftalık vücut bakımlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz şekerli vücut peelingi ile ruhunuza ve cildinize iyi gelecek bir tarifimiz var!

ŞEKERLİ VÜCUT PEELİNGİ!

Malzemeler; Bir yemek kaşığı şeker, 1/3 bardak badem/zeytin/avokado ya da Hindistan cevizi yağı, 1 çay kaşığı E vitamini,

Yapılış aşaması;  Hepsini temiz bir kapta karıştırın ve yuvarlak hareketlerle vücudunuza masaj yapın. Suyla durulayın. Haftada bir kere cilt bakım rutinlerinize sizler için hazırladığımız bu mükemmel tarifi düzenli olarak ugygulayın!

Yorumlar