Şeyma Subaşı DJ sevgilisi ile görüntülendi sosyal medya ele verdi!

Geçtiğimiz ay Acun Ilıcalı ile evliliklerini tek celsede bitiren Şeyma Subaşı, yeni sevgilisi olduğu iddia edilen DJ Guido Senia ile Tayland'ta görüntülendi!

Şeyma Subaşı DJ sevgilisi ile görüntülendi sosyal medya ele verdi!

Geçtiğimiz ay Acun Ilıcalı ile evliliklerini tek celsede bitiren Şeyma Subaşı'nın adı Fransız DJ Guido Senia ile anılmaya başlanmıştı. Adı aşk iddialarına karışan Subaşı'nın, Fransız DJ ile samimi görüntüleri daha önce basına yansımış, oldukça ses getirmişti. İkili tarafından henüz bir açıklama gelmemiş olup, Fransız Dj'in kendisine yöneltilen sorulara sessiz kalması kafaları karıştırmıştı. Şimdilerde ise Şeyma Subaşı'nın Fransız DJ Guido Senia ile Tayland'ın dünyaca ünlü adası Phuket'te görüntüleri ortaya çıktı. Bu görüntüler magazin gündemine bomba gibi düştü. Şubası'nın görüntüler hakkında ne diyeceği merak konusu oldu!

SOSYAL MEDYA ELE VERDİ

Subaşı'nın, Fransız DJ Guido Senia ile samimi görüntüleri daha önce basına yansımış, oldukça ses getirmişti. Geride kalan haftalarda boşanmanın ardından Tulum’a giden Subaşı, burada sevgilisiyle bir araya gelmiş, sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarla bu birliktelik ayyuka çıkmıştı.

GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Subaşı, Tulum gezisinin ardından döndüğü İstanbul’da geçirdiği birkaç günün ardından, bu kez soluğu Tayland'ın dünyaca ünlü adası Phuket’te aldı. Sevgilisi DJ Guido Senia’nın da Phuket’te olduğu konuşulurken, görüntüler ortaya çıktı.

SELFİE ÇEKERKEN YAKALANDI

Şeyma Subaşı’nın arkadaş grubundan bir kişinin paylaştığı Instagram hikayesinde, ikilinin yan yana olduğu görülüyor. Subaşı’nın, sevgilisi ile selfie çekerken yaşadığı mutluluk ise dikkatlerden kaçmıyor. Çiftin Phuket’teki tatili hız kesmeden devam ederken, Subaşı’nın kızı Melisa’nın Türkiye’de babası Acun Ilıcalı ile birlikte olduğu belirtiliyor.

 

Yorumlar