Meghan Markle'ın bebeğinin tekme attığı anların videosu olay oldu

Meghan Markle'ın bebeğinin tekme attığı anların videosu günün olayı oldu. Annelik için gün sayan Meghan Markle'ın bebeğinin tekme attığı anlar böyle kaydedildi.

Meghan Markle'ın bebeğinin karnını tekmelediği anın görüntüleri en çok aranan videolar arasına girdi. İlk bebeğini kucağına almak için gün sayan Meghan Markle'ın bebeği tarafından tekmelendiği an Instagram'daki bir fan sayfası tarafından paylaşıldı ve kısa sürede milyonlarca beğeni aldı.

Ocak ayının sonunda Meghan Markle'ın Ulusal Tiyatro'yu ziyareti sırasında çekilen görüntülerdeki detay o anlarda fark edilmese de Meghan'ın fanları doğuma sayılı günler kala tarihi anı yakaladı. 

Meghan Markle ve Prens Harry'nin bebeği Baby Sussex'in tekme attığı anda annesinin karnında görünen çıkıntı bir el yada ayak olabilir. O anlarda Meghan Markle hafif bir irkilme yaşayıp, karnını tutuyor ve yavaşça yana doğru dönüyor. 

MEGHAN MARKLE NE ZAMAN DOĞUM YAPACAK, BEBEĞİN CİNSİYETİ NE?

Öte yandan doğum için gün sayan Meghan Markle her an bebeğini doğurabilir. Ocak ayında 6 aylık hamile olduğunu açıklayan Meghan Markle'ın Nisan ayı sona ermeden bebeğini kucağına alması bekleniyor. Meghan Markle ile Prens Harry'nin bebeklerinin cinsiyeti de resmen açıklanmadı. Kraliyet kurallarına göre bebeğin cinsiyetini önceden açıklamak hatta ima etmek bile yasak. Ancak sözkonusu Meghan Markle olunca kraliyet kurallarının işlemediğine herkes alıştı. Meghan'ın New York'ta yakın arkadaşlarının katılımıyla yaptığı Baby Shower partisinde her yer pembe süslenmişti. Partiye katılanların sosyal medya paylaşımları da bebeğin kız olduğunu ilan etmişti. 

MEGHAN'IN BEBEĞİNİN KADERİ KATE'İN ELİNDE! BİR ÇOCUK DAHA YAPARSA... TIKLAYIN

 

 

 

 

 

Yorumlar