Şevval Şahin Kimdir

Şevval Şahin kimdir, aslen nereli, kaç yaşında boyu ve kilosu kaç? Miss Turkey 2018 birincisi olan Şevval Şahin'in biyografisi ve sevgilisiyle ilgili özel detaylar elmaelma.com'da.

Şevval Şahin
-A A+

Şevval Şahin kimdir aslen nereli kaç yaşında boyu ve kilosu kaç? 2018 Türkiye Güzeli olan Şevval Şahin'in fotoğrafları ve biyografisi merak konusu. Biz de elmaelma.com olarak Miss Turkey 2018 güzellik yarışmasının birincisi olan Şevval Şahin kimdir sorusunun detaylarını sizler için derledik. Şevval Şahin kaç yaşında sorusu birinciliğinin ilanından bu yana en çok arananlardan biri. Şevval Şahin 19 yaşında. Söz konusu güzellik yarışması derecesi olunca haliyle birincilik tacını giyen Şevval Şahin'in boyu ve kilosu da merak ediliyor. 19 yaşındaki Şevval Şahin 1.82 boyunda ve 55 kilo. Aslen İstanbullu olan Şevval Şahin üniversite öğrencisi. Şevval Şahin üniversite eğitimi İngiltere'deki East London Üniversitesi'nde Moda Pazarlaması üzerine yapıyor. Şevval Şahin 1'nci sınıf öğrencisi. Şevval Şahin aynı zamanda tam bir Instagram fenomeni. Sosyal medyada paylaştığı doğal ve sempatik fotoğraflarıyla çoktan takipçilerinin gönlünü kazanmış biri. 

ŞEVVAL ŞAHİN'İN SEVGİLİSİ SYED AMİR KİMDİR NE İŞ YAPAR?

Şevval Şahin özel hayatını da sosyal medyada paylaşmaktan çekinmeyen bir isim. Şevval Şahin'in sevgilisi de kendisi gibi bir öğrenci. Şevval Şahin Syed Amir-Ali Kirmani Peerzada adlı bir gençle beraber. Şevval Şahin'in sevgilisi Syed Amir-Ali Kirmani Peerzada da İngiltere'de City University of London üniversitesinde Ekonomi okuyor.

Şevval Şahin'in sevgilisi Syed Amir-Ali Kirmani Peerzada ile samimi fotoğrafları da Instargam'da en çok beğenilenler arasında. 

  • Şevval Şahin ve sevgilisi Syed Amir kimdir