Erkenci Kuş dizisinin senaristi değişti Fethi Kantarcı Saygın Delibaş kaleme alacak!

Başrolünü Can Yaman ve Demet Özdemir'in rol aldığı Erkenci Kuş dizisinin senaristleri değişti! Dizinin devamında Fethi Kantarcı Saygın Delibaş kaleme alacak!

Erkenci Kuş dizisinin senaristi değişti Fethi Kantarcı Saygın Delibaş kaleme alacak!

Ekranların reyting rekorları kıran romantik komedi dizisi 'Erkenci Kuş' dizisinin kadrosunda değişiklik oldu! Başrolünü Demet Özdemir ve Can Yaman'ın paylaştığı dizinin senaristi değişti! Ekranların sevilen dizisi 'Erkenci Kuş' adlı diziyi artık Fethi Kantarcı ve Saygın Delibaş kaleme alacak. Her bölümüyle izleyici merakta bırakan dizinin yaz döneminde sezon finali yapacağı bekleniyor.

Dizinin Günü Değişmişti

Yaz sezonu nedeniyle Cumartesi akşamları yerine Salı akşamı izleyiciyle buluşan dizinin son olarak senaristi değişti. Ekranların sevilen dizisi Erkenci Kuş ne zaman sezon finali verecek sorusuna yanıt olarak yaz aylarında sezon finaline gideceği öğrenildi. Her bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Erkenci Kuş dizisinde rol alan  Can Yaman, Demet Özdemir, Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Anıl Çelikgibi isimlerin yer aldığı dizinin senaryo ekibi değişti. Birsen Altıntaş'ın haberine göre, Erkenci Kuş'u artık Fethi Kantarcı ve Saygın Delibaş kaleme alacak.

erkenci kuş dizisinin senaristi değişti

Yorumlar