Aleyna Tİlki Taksimde saldırıya uğradı imdadına polisler yetişti!

Genç şarkıcı Aleyna Tilki Taksimde saldırya uğradı. Kısa sürede geniş bir hayran kitlesine sahip olan Tilki yoğun ilgiden isyan etti!

Aleyna Tİlki Taksimde saldırıya uğradı imdadına polisler yetişti!

Genç şarkıcı Aleyna Tilki geçtiğimiz akşam arkadaşları ile Cihangir'de bir kafede buluştu. Gazetecilerlede sohbet eden Aleyne Tilki Taksim'de gördüğü yoğun ilgiye sitem ederek, ''Taksim'de çevremi sardılar imdadıma polisler yetişti'' dedi. Bir anda hayranlarının etrafını sarmasıyla neye uğradığını şaşıran Aleyna Tilki'nin imdadına polisler yetişti.

Sosyal medya hesabında yaptığı ilginç paylaşımları ve cesur pozlarıyla sık sık adından bahsettiren genç şarkıcı Aleyna Tilki arkadaşarıyla görüşmek için önceki gün Cihangir'de bir kafede görüntülendi. Taksim'e gittiğinde yoğun bir ilgi gören genç şarkıcı bir anda etrafını saran kalabalığa sitem etti.

350-400 TL Para Verdi!

Posta'nın haberine göre cihangir'de kafede yanına gelen satıcıları boş göndermedi. Satıcılara 350-400 TL para veren Tilki, aynı zamanda Milli Piyango satıcısından kazı kazan da oynadı.

Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan Aleyna Tilki bir anda etrafını saran insanlar için, ''Taksim'de hayranlarım çevremi sardı. İmdadıma 10 polis yetişti. Onların refakati ile gelebildim" dedi.

aleyna tilki saldırıya uğradı

Yorumlar