15 Temmuz'la alakalı çizimlere tepki gösteren Gökhan Özoğuz'a Nedim Şener'den cevap

15 Temmuz'la alakalı çizimlere tepki gösteren Gökhan Özoğuz'a ilk eleştiri gazeteci Nedim Şener'den geldi.

15 Temmuz'la alakalı çizimlere tepki gösteren Gökhan Özoğuz'a Nedim Şener'den cevap

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, son zamanlarda yaptığı siyasi paylaşımlarla sık sık adından söz ettirmeye devam ediyor. Ünlü şarkıcı bu kez de 15 Temmuz tweetiyle gündem konusu oldu. Darbe girişimiyle ilgili hazırlanan çizimlerden nefret ettiğini söyleyen şarkıcı ortalığı karıştırdı. Özoğuz'a ilk eleştiri gazeteci Nedim Şener'den geldi. Şener, Özoğuz'un bu paylaşımına ''Sen canını sıkma bu millet, haini de, korkağı da, fırsatçıyı da, uyanıkları da tanıyor. Anladın sen onu..." yanıtını verdi.

"BU ÇİZİMLERDEN NEFRET EDİYORUM"

Hesabından 3 adet 15 Temmuz afişi paylaşan Özoğuz, "Bu çizimlerinden nefret ediyorum! Çok yanlış. Olayı sanki bütün Türk askeri yapmış gibi hissettiriyor, 'Türk Asker olgusunun itibarını zedeler mi acaba?' diye düşünmeden konması korkunç! Bu ülkeyi canı pahasına koruyan Türk Askeridir. Bunlar derhal yasaklansın" diyerek tepki gösterdi.

"SEN CANINI SIKMA"

Gazeteci Nedim Şener de, Özoğuz'un bu tweetini alıntılayarak, "Evladım, onların FETÖ'nün askeri olduğunu en iyi Türk askeri biliyor. İçerisindeki pisliği de tek tek çıkartıyor. Sen canını sıkma bu millet, haini de, korkağı da, fırsatçıyı da, uyanıkları da tanıyor. Anladın sen onu..." yanıtını verdi.

15 Temmuz'la alakalı çizimlere tepki gösteren Gökhan Özoğuz'a Nedim Şener'den cevap

AFİŞ TARTIŞMASI ALEVLEDİ

Şener'in bu yanıtı sosyal medyada kısa sürede yayıldı ve Twitter'da iki yıldır olduğu gibi afiş tartışması yeniden başladı. Kimileri, o afişlerin yasaklanması gerektiğini yinelerken, kimileri de 15 Temmuz'u unutmamak için afişlerin her yere asılması gerektiğini savundu.

 

Yorumlar