22 yaşındaki Deren Talu'nun sevgilisi kim? Kendi eliyle ifşa etti!

Cem Yılmaz ile aşk yaşayan Defne Samyeli'nin 22 yaşındaki kızı Deren Talu kendi elleriyle gizemli sevgilisini ifşa etti!

22 yaşındaki Deren Talu'nun sevgilisi kim? Kendi eliyle ifşa etti!

Son dönemlerde magazin dünyasının gözde ismi Cem Yılmaz ile aşk yaşayan Defne Samyeli'nin 22 yaşındaki kızı Deren Talu sosyal medya hesabında yayınladığı bir fotoğraf ile esrarengiz sevgilisini ele verdi. Daha önce Deren Talu babası Eren Talu'dan özel hayatını gizli tutmasına dair uyarı almıştı. Ancak yaptığı paylaşımı kısa sürede silen Deren Talu ''Sevgilisini kendi elleriyle ifşa etti'' yorumunu yaptırdı.

Defne Samyeli'nin 22 yaşındaki büyük kızı Deren Talu sosyal medya hesabında paylaştığı bir fotoğraf ile sevgilisini ele verdi. Özel hayatı ve attığı her adımla merak konusu olan Deren Talu'nun merak edilen gizemli sevgilisi ortaya çıktı.

Deren Talu'nun Sevgilisi Ortaya Çıktı!

Sosyal medyada sık sık bikinili cesur pozlarını paylaşan Deren Talu Ege manzarasını çekmek isterken sevgilisini ele verdi. Kısa süre sonra panik yapan Deren Talu yaptığı paylaşımı sildi. Fotoğrafta erkek elinin çıkması takipçilerin gözünden kaçmadı. Kısa sürede Deren Talu'nun fotoğrafı kaldırmasıyla ortaya atılan iddialar güçlendi. İşte Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu'nun o paylaşımı...

deren talunun sevgilisi kim

Yorumlar