4 aylık hamile Berfu Yıldız Eser Yenenler çiftinin bebeğinin cinsiyeti belli oldu!

Eser Yenenler Berfu Yıldız çiftinin bebeğinin cinsiyeti belli oldu. 4 aylık hamile olan Berfu Yıldız ve Eser Yenenler çifti geçtiğimiz hafta dünyaevine girmişti

4 aylık hamile Berfu Yıldız Eser Yenenler çiftinin bebeğinin cinsiyeti belli oldu!

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız 2 yıl aşk yaşadıktan sonra geçtiğimiz Nisan ayında aileler arasında düzenlenen sade bir nikah töreni ile evlenmişlerdi. 4 aylık hamile olan Berfu Yıldız Eser Yenenler'in bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Geçtiğimiz hafta 400 kişilik bir davetle dünyaevine giren çiftin düğünleri çok konuşulmuştu. Eser Yenenler'in eşi Berfu Yıldız aynı zamanda  2015 Miss Turkey yarışmasında 4. Olarak hafızalarımıza kazınmıştı. Aşk iddiaları ile gündemde çok konuşulan Eser Yenenler ve Berfu Yılzdır Yenenler'in bebeğinin cinsiyeti belli oldu!

BEBEĞİNİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU!

2 yıl aşk yaşadıktan sonra geçtiğimiz hafta dünyaevine giren Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu. 4 aylık hamile olan Berfu Yıldız ve Eser Yenenler'in bebeğinin cinsiyeti erkek olduğu öğrenildi. 2019 Nisan ayında aile arasında sade düzenlenen bir nikah ile evlenmişti. Geçtiğimiz hafta Eser Yenenler ve Berfu Yıldız Kilyos'ta 400 kişilik bir organizasyonla düğünlerini kutlamıştı. 

4 AYLIK HAMİLE

Çiftin düğün kutlamalarında ünlü dostaları yalnız bırakmamıştı. Düğün organizasyonlarını Kilyos'ta sahilde yapan Eser Yenenler ve Berfu Yıldız balayı için Antalya'ya gitti. 4 aylık hamile olan Berfu Yıldız'ın erkek bebeği olacağı öğrenildi. 

eser yenenler berfu yıldızın erkek bebeği olacak

Yorumlar