5 yıl evli kalan Serdar Ortaç Chloe Loughnan Beykoz Adliyesinde tek celsede boşandı!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç 5 yıl evli kaldığı eşi Chloe Loughnan Beykoz Adliyesinde tek celsede boşandı!

5 yıl evli kalan Serdar Ortaç Chloe Loughnan Beykoz Adliyesinde tek celsede boşandı!

Bir süredir boşanacakları iddia edilen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan geçtiğimiz gün tek celsede boşandı. 27 Eylül'de boşanacakları iddia edilmişti ancak Beykoz Adliyesinde tek celsede boşanma haberleri ile şoke etti. Ünlü popçu Serdar Ortaç 5 yıl evli kaldığı eşi Chloe Loughnan ile 5 dakikada geçtiğimiz gün boşandı. Adliye çıkışı basın mensupları ile kısa bir konuşma yapan Serdar Ortaç anlaşmalı olarak boşandıklarını açıkladı.

Bir süredir ortaya çeşitli nedenler atılarak boşanacakları iddia edilen Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan geçtiğimiz gün tek celsede boşandı. Boşanma nedeni olarak, 'Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı' gerekçesi gösterilerek 5 dakikada boşandılar. 

Boşanma sonrası basın mensuplarıyla kısa bir sohbet eden Serdar Ortaç, ''Yürütemedik evliliğimizi olmadı, severek evlendik severek boşandık'' açıklamasını yaptı. Boşanma sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Boşandıktan sonra sosyal medya hesabından reklam içerikli paylaşımı tüm dikkatleri üzerinde topladı.

serdar ortaç chloe boşandı

Yorumlar