9 Eylül Pazartesi günü başlayan Yasak Elma'nın oyuncu kadrosuna Iman Casablanca dahil oldu!

9 Eylül Pazartesi günü yeni sezonu bölümü olan Yasak Elma'nın oyuncu kadrosuna Best Model of the World birincisi Iman Casablanca dahil oldu!

9 Eylül Pazartesi günü başlayan Yasak Elma'nın oyuncu kadrosuna Iman Casablanca dahil oldu!

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma'nın oyuncu kadrosuna Best Model of the World birincisi Iman Casablanca dahil oldu. İzleyiciyi aşk bulmacasıyla şoke eden dizi Yasak Elma dizinde sürpriz gelişme yaşandı. Oyuncu kadrosuna dünya güzeli Iman Casablanca dahil oldu. Yasak Elma'nın yeni sezon 9 Eylül Pazartesi günü başlıyor! Diziye dahil olan Casablanca'nın hamgi rolde oynayacağıda merak konusu oldu. 

Yasak Elma'nın başrollerinde Şevval Sam, Talat Bulut, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci'nin yer aldığı oyuncu kadrosu ile yeni sezona geri sayım başladı. 48. bölümü ile izleyici karşısına geçmeye hazırlanan Yasak Elma dizisinde büyük bir gelişme daha yaşandı. Yeni sezon bölümlerinde izleyiciyle buluşmaya hazırlanan diziye Best Model Of The World birincisi dahil olduğu ortaya çıktı. 

Dünya Birincisi Leyla Karakterini Oynayacak!

Faslı model Iman Casablanca, dizide 'Leyla' karakterine hayat verecek. Yasak Elma dizisinde istemediği biri ile zorla evlendirilmeye çalışan Leyla'nın kaçması ve Kaya ile tanışması anlatılacak. İzleyiciyi fırtınalı geçecek bir aşk hikayesinin daha bekliyor! Güzelliği kadar eğitim hayatı ile dikkatleri üzerine çeken Iman Casablanca 4 dil biliyor ve matematik mühendisliği eğitimi aldığı öğrenildi. Daha önce verdiği bir röportajda Türkiye'yi çok sevdiğini söyleyerek hayalinin oyunculuk olduğunu dile getirdi. 

yasak elma ıman casablnaca

Yorumlar