Düşük yapan Seren Serengil hastanede ağlayarak oyuncak bebeğe sarıldı!

Eşi Yaşar İpek ile yaşadığı tartışmalar yüzünden yüksek tansiyon nedeniyle bebeğini kaybeden Serengil geceyi oyuncak bebekle geçirdi!

Düşük yapan Seren Serengil hastanede ağlayarak oyuncak bebeğe sarıldı!

Eşi Yaşar İpek ile bir süredir yaşadığı sorunlar ve tartışmalar yüzünden fenalaşıp apar topar hastaneye kaldırılan Seren Serengil düşük yapmıştı. Sosyal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşım ile bebeğine veda etmişti. Bir çok ünlü ismin Seren Serengil'e geçmiş olsun dileklerini iletmişti. Seren Serengil'in geceyi oyuncak bebeğine sarılıp hıçkırıklar içinde ağlayarak uyuyakaldığı fotoğraflar ortaya çıktı.

Seren Serengil'in yakın dostu Seyhan Soylu Seren Serengil'in geceyi çok zor atlattığı ve hıçkırıklar içinde ağlayarak oyuncak bebeğe sarılıp uyuyakaldığı görüntülerini çekip paylaştı. 

 

 

1 aylık hamile olan ünlü sunucu Seren Serengil son dönemlerde eşi Yaşar İpek ile yaşadığı sorunlar ile sık sık magazin gündemine gelmişti. Ancak son olarak Yaşar İpek'in yaptığı açıklamalar yüzünden fenalaşıp apar topar hastaneye kaldırılan Seren Serengil 1 aylık bebeğini düşürmüştü. İşte geceyi zor geçiren Seren Serengil'in o fotoğrafı...

 

düşük yapan seren serengil geceyi oyuncak bebeğe sarılıp geçirdi

Yorumlar