Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı'dan itiraf ''Aslında çok yoruldum''

Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı takipçisinden gelen bir mesajı paylaşarak üzerine ''Aslında çok yoruldum'' yazısını yazdı.

Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı'dan itiraf ''Aslında çok yoruldum''

Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı sosyal medya hesabında son paylaşımı tüm dikkatleri üzerine çekti. Subaşı takipçisinin kendisine attığı bir mesajı sosyal medya hesabının hikayesinde paylaşarak üzerin ''Aslında çok yoruldum'' notunu ekledi. Şeyma Subaşı'nın son paylaşımıyla kafaları karıştırdı.

KAFALARI KARIŞTIRDI!

Acun Ilıcalı ile tek celsede boşanan Şeyma Subası ilerleyen zamanlardayurt dışında sıkça tatil yaparak sosyal medya hesabından cesur paylaşımlar yapmaya başlamıştı. Subaşı'nın rahat tavırları takipçilerinden sık sık olumsuz yorumlar almasına neden olsa da son paylaşımı kafaları karıştırdı. Subaşı'nın bir takipçisi ''Herkes seni vurdum duymaz ve havası güzel sanıyor oysa sen kızına dört elle sarılmış ve içine ağlıyorsun. Hep güçlü gözükmek zorunda değilsin zaten isteyen istediğini düşünür'' mesajını atması üzerine Şubaşı takipçisinin gönderdiği mesajın üzerine ''Aslında çok yoruldum'' notunu ekleyerek sosyal medya hesabında paylaştı.

acundan boşanan şeyma subaşıdan imalı paylaşım atık çok yoruldum

Yorumlar