Ahmet Hakan'dan Şeyma Subaşı'ya jet yanıt seni yoran hayat bize ne yapmaz!

Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı'nın bir takipçisine ''aslında çok yoruldum'' diyerek verdiği cevabı Ahmet Hakan tiye aldı!

Ahmet Hakan'dan Şeyma Subaşı'ya jet yanıt seni yoran hayat bize ne yapmaz!

Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı sosyal medya hesabında son paylaşımı tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Subaşı takipçisinin kendisine attığı bir mesajı sosyal medya hesabının hikayesinde paylaşarak üzerine ''Aslında çok yoruldum'' notunu eklemişti. Birçok takipçisinden eleştiri ve yorum alan Subaşı'na bir yanıtta Ahmet Hakan'dan geldi. Ahmet Hakan, Şeyma Subaşı'nı '' seni yoran hayat bize ne yapmaz'' d,yerek tiye aldı.

YORUMUYLA KAFALARI KARIŞTIRMIŞTI

Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı ile evliliğini tek celsede bitiren Şeyma Subaşı, yurt dışında sıkça tatil yaparak sosyal medya hesabından cesur paylaşımlar yapmaya başlamıştı. Subaşı'nın rahat tavırları takipçilerinden sık sık olumsuz yorumlar almasına neden olsa da son paylaşımı kafaları karıştırmıştı. Subaşı'nın bir takipçisi ''Herkes seni vurdum duymaz ve havası güzel sanıyor oysa sen kızına dört elle sarılmış ve içine ağlıyorsun. Hep güçlü gözükmek zorunda değilsin zaten isteyen istediğini düşünür'' mesajını atması üzerine Şubaşı takipçisinin gönderdiği mesajın üzerine ''Aslında çok yoruldum'' notunu ekleyerek sosyal medya hesabında paylaşmıştı. Bu yorumu üzerine çok fazla eleştiri alan Subaşı'na bir yanıtta Ahmet Hakan'dan geldi. 

AHMET HAKAN'DAN JET YANIT 

Şeyma Subaşı'nın bir takipçisine ''aslında çok yoruldum'' yanıtını vermesi üzerine Ahmet Hakan'da Şeyma'ya gönderme de bulundu. “Aslında çok yoruldum.” “Şeyma’yı yoran hayat, bize ne yapmaz” diyor... Ve Şeyma’ya “Ben Yoruldum Hayat” adlı şarkısını armağan ediyorum'' şeklinde açıklamada bulunarak, Şeyma'yı tiye aldı. 

 

Yorumlar