Gülşen Yüksel Salt 2.sayfa'da Kerimcan Durmaz'a ağır sözler 'Vicdanın rahat mı'

Ünlü magazin sunucusu Gülşen Yüksel Salt'dan Hande'ye kötü yorum yapan Kerimcan Durmaz'a canlı yayında verdi veriştirdi!

Gülşen Yüksel Salt 2.sayfa'da Kerimcan Durmaz'a ağır sözler 'Vicdanın rahat mı'

Ünlü magazin programı sunucularından olan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt, annesini kaybeden Hande Erçel hakkında "Bazlama suratlı" diye bir süre önce kötü yorum yapan Kerimcan Durmaz'a canlı yayında verdi veriştirdi. Geçtiğimiz zamanlarda Hande Erçel hakkında bir sayfanın Hande Erçel'i paylaşması üzerine Kerimcan Durmaz'ın ''Kusacağım artık bu bazlama surattan' diye yaptığı yoruma "Vicdanın rahat mı?" diyerek sitem etti.

Canlı yayında geçtiğimiz günlerde annesini kaybeden Hande Erçel ve cenaze için başsağlığında bulunan ünlü sunucular canlı yayında bir süre önce Kerimcan Durmaz'ın Hande Erçel'e yaptığı bir yourumu yeniden gündeme getirdi. Kerimcan Durmaz'ın bir süre önce yaptığı yorumu yeniden gündeme taşıyan programda isim vermeden sitem eden Gülşen Yüksel Salt, Kerimcan Durmaz'ı hedef aldı.

CANLI YAYINDA VERDİ VERİŞTİRDİ!

Programa başlarken Hande Erçel'in hayatını kaybeden annesinin cenaze görüntülerini izleyen sunucular, Erçel hakkında sosyal medyada olumsuz yorum yapan kişilere canlı yayında isyan etti. Salt, Erçel için 'Bazlama surat' diyen Kerimcan'ı sert bir dille eleştirdi.

"VİCDANIN RAHAT MI?"

Programının sunucusu Gülşen Yüksel Salt, şu sözlerle Kerimcan ve diğer kötü yorum yapanlara sitem etti: "Şimdi bu kızın canını acıtmak için dalga geçenler, demediğini bırakmayanların içi rahat mı merak ediyorum. Hastane odasında yaşam müdahalesi veren bir anneyi kızıyla yaralamayan çalışanların vicdanı rahat mı? O anne hastalığını yenmeye çalışırken diğer yandan da kızına kalkan olmaya çalıştı.

TAKİPÇİ KAZANMAK İÇİN NELER YAZDINIZ"

Ama siz biraz daha tık almak ve takipçi sayınızı artırmak için Hande ile ilgili öyle şeyler yazdınız ki 'Bazlama surat' dediniz 'Bıktım bu bazlamadan' dediniz. Ne hastalığı en hastaya dikkate aldınız. Kanser hastası insanın morale ihtiyacı vardı ama siz dikkate almadınız. Şimdi bütün samimiyetsizliğinizle Hande'ye baş sağlığı dilediniz."

gülşen yüksel salt canlı yayında kermican durmazı hedef aldı

"KUSACAĞIM ARTIK BU BAZLAMADAN"

Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz ile sosyal medya fenomeni Burak Altındağ, kişisel hesaplarından oyuncu hande Erçel ile alay etmiş. Durmaz, Altındağ'ın bir fotoğrafına "Ay gerçekten kusacağım artık bu bazlamadan" yorumunu yapmıştı.

Yorumlar