Ajda Pekkan'ın cinsel ilişki itirafı geçmiş yıllara damga vurmuştu 'Seks aklıma gelmiyor'

Bülent Çavuşoğlu ile aşk yaşayan Ajda Pekkan'ın geçmiş yıllardaki ''Seks aklıma bile gelmiyor'' şeklinde söylediği cinsel ilişki itirafı damga vurmuştu!

Ajda Pekkan'ın cinsel ilişki itirafı geçmiş yıllara damga vurmuştu 'Seks aklıma gelmiyor'

Geçmiş yıllarda cinsel ilişki itirafı ile bir döneme damga vuran son zamanlarda yeniden gündeme gelen Süperstar Ajda Pekkan'ın ''Boşandığım günden beri seks aklıma gelmedi'' cümleleri sosyal medyada son zamanlarda yeniden konuşulmaya başlandı. Geçmiş yıllarda bir dönem eski eşi Ali Bars'tan boşnadıktan sonra gazetecilere yaptığı cinsel ilişki itirafı ile çok konuşulmuştu. Son olarak yaklaşık 8 yıldır aşk yaşadığı Bülent Çavuşoğlu evlenip evlenmeyeceği merak konusu olmuş durumda. Bir dönem Türk gazetelere tarihine damga vuran süperstar Ajda Pekkan'ın cinsel ilişki itirafı gazetelere ''Ajda onbir aydır seks orucunda'' şeklinde manşet atılmıştı.

''Boşandığım Günden Beri...''

73 yaşındaki Ajda Pekkan 2. evliliğini 1984 yılında evlendiği Ali Bars'tan 1990 yılında boşantıktan 11 ay sonra yaptığı cinsel ilişki açıklaması o dönem bir çok gazete manşetlerine damga vurmuştu. Ajda Pekkan ikinci evliliği olan Ali Bars'tan boşandıktan sonra11 ay sonra, ''Seks benim için çok geri planda kalıyor. Yapılacak önemli işlerim var. Sevişmek aklıma bile gelmiyor. Şimdi aklım fikrim evimde. Yeni bir ev almak istiyorum.'' demişti.  Ali Bars ile altı yıl süren evliliğini yasadığı yasak aşk yüzünden bitmesine neden olmuştu. Gençlik dönemlerinde süperstar Ajda Pekkan çapkınlığı ile ve özel hayatı ile sansasyonel yaratıyordu. İşte o döneme ait olan süperstar Ajda Pekkan'ın cinsel ilişki itirafı ile Türk gazetelerine manşet olan o açıklaması...

ajda pekkanın cinsel ilişki itirafı

 

 

 

Yorumlar