Selin Ciğerci'nin Ayşe Arman röportajındaki itirafı olay oldu sokaklarda... yapıyordum!

Cinsiyet değiştirerek kadın olan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin Ayşe Arman röportajındaki 'sokaklarda afedersin fuhuş yapıyordum' itirafı olay oldu.

Selin Ciğerci'nin Ayşe Arman röportajındaki itirafı olay oldu sokaklarda... yapıyordum!

Sosyal medya fenomeni ve Dj Selin Ciğerci geçtiğimiz günlerde ünlü gazeteci Ayşe Arman'a röportaj vermişti. Röportajında özel hayatı ve cinsiyet değiştirme ameliyatına dair çarpıcı açıklamalrda bulunan Ciğerci'nin ''Ameliyatımı Türkiye'nin en ünlü futbolculardından biri yaptırdı'' demesi ve  ''Onca zenginlikten sonra, sokaklar da affedersin fuhuş yapıyordum. Kızacaklar bunları anlattığım için ama gerçek bu'' sözleri sosyal medyada olay oldu. 

CİNSİYET DEĞİŞTİRME AMELİYATINI TÜRKİYE'NİN EN ÜNLÜ FUTBOLCUSUNA YAPTIRMIŞ 

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, cinsiyet değiştirme ameliyatı olmadan önce tezgahtarlık, korsan taksicillik ve Taksim-Şişli hattında çalıştığını söyleyerek maddi manevi zor bir hayatı olduğunu anlatarak, ''Başka çarem yoktu. Bir gün Türkiye'nin en ünlü futbolcularından biriyle tanıştım. Birbirimize aşık olduk. Ameliyatımı, her şeyimi o yaptırdı. Bana yurt dışından doktor getirtti. Artık ailemle de barıştım, erkek kardeşimin düğününe birlikte gittik." dedi.

''SOKAKLARDA AFEDERSİN F..Ş YAPIYORDUM!!

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Selin Ciğerci geçtiğimiz günlerde Ayşe Arman'a röportaj vermişti. Cinsiyet değiştirmesi, ailesi ile yaşadığı sorunları ve hayatının en sıkıntılı geçirdiği dönemler hakkında açıklamalarda bulunan Ciğerci'nin itirafları sosyal medyada gündem konusu oldu. Ciğerci, ''Kazandığım parayla önce göğüslerimi yaptırdım. Nasıl mutlu oldu anlatamam. Sonra kendime bir ev tuttum. Gece 12 dedi mi, yollara çıkıyordum. Zorlanıyordum, duruma da inanamıyordum. Onca zenginlikten sonra, sokaklar da affedersin fuhuş yapıyordum. Kızacaklar bunları anlattığım için ama gerçek bu. Sonra bir gün, erkek kardeşimin bir arkadaşı beni görüyor, “Ya abini gördük, ablanı mı diyelim… Siz niye onu yollarda çalıştırıyorsunuz?” diyor. Ve kardeşim çıktı geldi'' itirafıyla sosyal medyada gündem konusu oldu. 

 

 

selin ciğerci ayşe arman roportajı olay oldu afedersin fuhuş yapıyordum!.

 

 

Yorumlar