Tuğba Ekinci Hülya Avşar'ın Ekrem İmamoğlu paylaşımına destek verdi!

Hülya Avşar'ın Ekrem İmamoğlu için söylediği beyin göçü başladı sözlerine Tuğba Ekinci'den destek geldi Hülya'ya yapılan yorumu paylaştı!

Tuğba Ekinci Hülya Avşar'ın Ekrem İmamoğlu paylaşımına destek verdi!

Son zamanlarda Instagram hesabından yaptığı siyasi paylaşımları ile sık sık gündeme gelen şarkıcı Tuğba Ekinci bu sefer Hülya Avşar'ın söylediği iddia edilen paylaşımına destek verdi. Murat Boz'un Ekrem İmamoğlu buluşmasına yaptığı eleştirilerden sonra Tuğba Ekinci Hülya Avşar'ın söylediği iddia edilen cümleleri paylaştı. Hülya Avşar'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu için ''Ekrem İmamoğlu yüzünden İstanbul'dan beyin göçü başladı!'' cümlelerini kurduğu iddia edilmişti. Tuğba Ekinci Hülya Avşar'a yapılan yorumlardan birini paylaşarak sosyal medya hesabında paylaşan Ekinci tebrik etti!

''Fazla Geç Sayılmaz''

Şarkıcı Tuğba Ekinci Hülya Avşar'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu için, ''Ekrem İmamoğlu yüzünden İstanbul'dan beyin göçü başladı!'' söylediği iddia edilen sözlerini ve Avşar'a yapılan bir yorumu sosyal medya hesabından paylaşarak ''Tebrik ederim fazla geç sayılmaz'' yorumunu yaptı. 

Son zamanlarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdiği destek ve Ekrem İmamoğlu'na yönelik yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem oluyor. Tuğba Ekinci sosyal medya hesabından yaptığı Hülya Avşar paylaşımına ''Arkamdan gelenler'' diyerek hikaye kısmında da paylaştı. 

tuğba ekinciden hülya avşara ekrem imamoğlu paylaşımına destek verdi

 

 

Yorumlar