Serdar Ortaç Chloe Loughnan neden boşandı? Ortaç pişman olduğunu söyledi!

17 gün önce 5 yıl evli kaldığı eşi Chloe Loughnan ile boşanan Serdar Ortaç boşanma sonrası 'pişmanım' itirafı şoke etti!

Serdar Ortaç Chloe Loughnan neden boşandı? Ortaç pişman olduğunu söyledi!

Geçtiğimiz haftalarda 5 yıl evli kaldığı Chloe Loughnan ile anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Serdar Ortaç yanlış evlilik yaptığını söyleyerek pişman olduğunu söyledi. 17 gün önce Chloe Loughnan ile yollarını ayıran Serdar Ortaç boşanma sonrası ''Annemde demişti başımın etini yiyordu'' diyerek yaptığı itirafla şoke etti!

Geçtiğimiz akşam Harbiye'de konser veren ünlü şarkıcı Serdar Ortaç 5 yıl evli kaldığı ve geçtiğimiz haftalarda tek celsede Chloe Loughnan boşanmıştı. Uzun süredir boşanacakları iddia edilmesine rağmen tüm haberleri yalanlayarak kamera karşısına el ele çıkan Ortaç geçtiğimiz haftalarda anlaşmalı olarak boşandı. 

Chloe Loughnan'dan boşandıktan 17 gün sonra yanlış evlilik yaptığını ve annesini dinlemediği için pişman olduğunu söyledi. Harbiye konserinde tüm sevenlerinin ağzını açıkta bırakan itirafta bulunan Serdar Ortaç, ''Biraz geç oldu ama anladım ne varsa bizde var" dedi. Ortaç, sözlerine eski eşi Chloe Loughnan'a gönderme yaparak şöyle devam etti: "Geç oldu ama haklısınız. Annemde demişti, başımın etini yiyordu. Seni dinlemeyen o kulaklarıma" dedi.

 

 

Yorumlar