Gonca Vuslater'in kendisinden küçük sevgilisi Mertcan Bilgin'le öpüşürken yakalandı!

32 yaşındaki oyuncu Gonca Vuslateri kendisinden küçük 27 yaşındaki sevgilisi davulcu Mertcan Bilgin ile öpüşürken görüntülendi!

Gonca Vuslater'in kendisinden küçük sevgilisi Mertcan Bilgin'le öpüşürken yakalandı!

32 yaşındaki oyuncu Gonca Vuslateri kendisinden yaşça küçük yaklaşık 8 aydır gözlerden uzak aşk yaşadığı sevgilisi Mertcan Bilgin ile Bodrum'da öpüşürken görüntülendi. Yaklaşık sekiz aydır ilişkilerini gözlerden uzak bir şekilde yürüten çift aylar sonra ilk kez kameralara yakalandı. Bodrum'da tatil yapan Gonca Vuslateri ve genç sevgilisi tenha bir koyda öpüşürken görüntülendi! Gonca Vuslateri'nin kendisinden küçük sevgilisi Mertcan Bilgin ne iş yapıyor, kaç yaşında? Ailesi ve eğitim hayatı hakkında Gonca Vuslateri'inin yaşça küçük sevgilisi Mertcan Bilgin'ın hayatını merak edenler için bir derleme yaptık! İşte oyuncu Gonca Vuslateri'inin geçn sevgilisi Mertcan Bilgin'e dair tüm merak edilenler.

Geçtiğimiz yıllarda iki yıl evli kaldığı eşi Burak Erdoğan ile tek celsede boşanan Gonca Vuslateri geçtiğimiz aylarda Özgür Mumcu ile el ele görüntülenmişti. Özgür Mumcu ile aşka yaşadığı iddia edilen haberler için, ''Özgür sadece arkadaşım. Ben 5 aydır başkasına aşığım, daha çekemediniz. Biz istemedikçe de çekemezsiniz" demişti.

gonca vuslaterinin genç sevgilisi mertcan bilgin kimdir

Tenha bir koyda görüntülenen oyuncu Gonca Vuslateri 27 yaşındaki sevgilisi Mertcan Bilgin ile öpüşürken görüntüleri çekildi. 32 yaşındaki Gonca Vuslateri sevgilisiyle sık sık öpüşüp fotoğraf çekildi.

Mertcan Bilgin Kimdir?

32 Oyuncu Gonca Vuslateri ile bir süredir aşk yaşayan Mertcan Bilgin Bosrum Gümüşlük'te Gonca Vuslateri ile öpüşürken görüntülendi. Uzun zamandır Gonca Vuslateri'nin bilinmeyen genç sevgilisi olarak anılan Mertcan Bilgin'in mesleği davulcu. 

gonca vuslaterinin genç sevgilisi mertcan bilgin kimdir

Yorumlar