Sinan Akçıl'dan Hadise açıklaması ben kimseyi Burcu kadar sevmedim!

Boşanma haberleriyle gündemde olan Sinan Akçıl, Kanal D'deki 2. Sayfa programında eski sevgilisi Hadise'ye göndermelerde bulundu.

Sinan Akçıl'dan Hadise açıklaması ben kimseyi Burcu kadar sevmedim!

Beren Saat ve Kenan Doğulu'dan sonra boşanacakları iddia edilen ünlü çiftlerden bir tanesi de Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çiftiydi. Yaklaşık 5 ay önce Amsterdam'da dünyaevine giren Ünü popçu Sinan Akçıl ve oyuncu eşi Burcu kıratlı bir süredir evliliklerinde sorun yaşadıkları iddia ediliyordu. Ancak boşanacaklarını her seferinden yalanlayan çiftten Sinan Akçıl, bugün Kanal D'de yayınlanan 2.sayfa programına konuk oldu. Evliliğine dair açıklamalarda bulunan beste fabrikatörü Akçıl, eski sevgilisi Hadiseye'de göndermelerde bulundu. 

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Kanal D'de yayınlanan 2. sayfa programına konuk oldu. Akçıl, evlilğine dair tüm merak edilenleri canlı yayında tek tek anlattı. Bunun yanı sıra eski sevgilisi Hadise ile aralarında çıkan haberler hakkında da açıklamalarda bulundu. Akçıl, "Burcu ile apar topar evlilik kararı aldık. Aşık olduk çünkü. Aşkın apar toparı olmaz… İki buçuk yıldır tanışıyorduk, arkadaştık aşka döndü'' dedi. 

''BİRBİRİMİZE DAHA FAZLA YAKLAŞMAYALIM''

Burcu’ya aşık olduğumu 'birbirimize daha fazla yakınlaşmayalım' dediğimiz bir zamanda anladım.Bir gün oturduk sabaha kadar konuştuk aynı şeyleri konuşuyoruz ortak dili kullanıyoruz sonra devam etti."

''BEN ÖZENLİ VE SABIRLI DAVRANDIM''

"Bu sefer ben biraz daha oturaklı durdum bu ilişkide, Burcu daha çocuksu hareketlerde bulunuyordu bence… Ben de biraz daha özenli ve sabırlı davrandım bir yerden sonra ‘olmayacak’ herhalde diye düşündüm. Daha sonra onun bir çabası oldu ve sorunları çözdük."

''İKİMİZİN DE ARNAVUT İNADI VAR''

"İlişkimizde asla iki insanın birbirinin yüzüne bakamayacağı şekilde şeyler olmadı. İkimizin de Arnavut inadı var."

''HADİSE YÜZÜNDEN KAVGA ETTİĞİMİZ DOĞRU DEĞİL''

Hadise hakkındaki iddia tamamen yalan. O söylenilen ismi kafasına takmasın. Ben kimseyi Burcu kadar sevmedim kendisi de biliyor. Hadise yüzünden kavga ettiğimiz doğru değil.Hem Burcu'yu üzen, hem de öbür tarafı boşu boşuna egoya sokacak bir haber.Burcu kıskanç bir kadın. Bir ilişkide kıskançlık yoksa korkacaksı

''EVLİLİK ADAMI DEĞİLDİM''

Tartıştıktan sonra 10 gün boyunca eve gitmedim ve konuşmadık.Evlilik adamı değildim ama şimdi anlıyorum ki olabilirim. En sahip çıktığım ve arkasında durduğum ilişkim Burcu oldu. İnsanlar, insanların mutsuzluğunu çok seviyor.

''BİR İLİŞKİDE KISKANÇLIK OLMADIĞI ZAMAN KORKACAKSIN''

"Kriz konusu şöyle mesela ben bir yere gidiyorum ‘bir iki saat daha geç geleyim’ diyorum o ‘erken gel’ falan diyordu bu tarz tartışmalar oluyordu. Bir ilişkide kıskançlık olmadığı zaman korkacaksın fazlası da yoruyor. İlişkimizin yeni döneminde her şey dengeli."

''BEN BİR ÖMÜR DİYE BAŞLADIM''

İnsanlar insanların mutluluğunu çok istemiyor. İçten söyleyen çok az kişi var… İnsanlar böyle şeyleri seviyorlar, ben bir ömür diye başladım inşallah bir ömür sürer."

 

 

 

Yorumlar