Aleyna Tilki'nin yatak pozu sosyal medyada gündem konusu oldu!

Son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem olan Aleyna Tilki'nin pembe çoraplarıyla yatakta uzanarak verdiği pozu olay oldu.

Aleyna Tilki'nin yatak pozu sosyal medyada gündem konusu oldu!

Yaptığı her paylaşımı olay olan Aleyna Tilki, son olarak Instagram'da paylaştığı fotoğrafı ile yine adından söz ettirdi. Tilki'nin yatağa uzanarak verdiği pozu sosyal medyada olay oldu. Pembe çorapları ve ilginç kıyafetiyle dikatleri üzerine çeken ünlü şarkıcının bu pozu binlerce beğeni ve yorum aldı. 

İLGİNÇ POZU OLAY OLDU 

Aleyna Tilki'nin yatak pozu Instagram'ı salladı. Pembe çorapları ile yatakta uzanarak poz veren Aleyna Tilki'nin bu fotoğrafı kısa süre içerisinde beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Ünlü şarkıcının bu fotoğrafını eleştirenlerde oldu. Tilki'nin bir takipçisi, ''Bahar Candan ile akrabalık var mı'' yorumunu yaparken bir başka takipçisi ise ''tam bir ergen'' yorumunda bulundu. 

BİKİNİLİ FOTOĞRAFINI PAYLAŞMIŞTI

19 yaşındaki genç şarkıcı bikinili fotoğrafını paylaşarak sosyal medya hesabında takipçilerinin bayramını kutlamıştı. Bikinili fotoğrafına ise şu notu düşmüştü:  'Kalbinizi ve çocuk tutun. Gülüşünüz ve kalbiniz hep gerçek kalsın ve koşulsuz sevmeye koşullanın. Bayrama özel gülümseyen foto attım, normalde yapmam. Mutlu günler! Akşam konserde görüşürüz" 

İşte o paylaşım... 

aleyna tilki'nin yatak pozu sosyal medyada olay oldu!.

Yorumlar