Cilt kararmasına ne iyi gelir 2 yöntemle rengini açabilirsiniz!

Dirsek, koltuk altı, diz kapakları gibi cilt kararmalarından şikayet edenler için cilt kararmalarına iyi gelen doğal yöntemleri bir araya getirdik!

Cilt kararmasına ne iyi gelir 2 yöntemle rengini açabilirsiniz!

koltuk altı, dirsekler ver diz kapaklarda olan kararmalarından şikayetçi olanlar için evde 3 doğal yöntemle rengini açmanın yollarını sıraladık! Malum sıcak havaların baş göstermesiyle beraber kısa kollu askılı ince kıyafetler dolata yerini aldı. Ancak vücudundaki kararmalardan bir an önce kurtulmak ve kararan bölgelerin rengini açmak isteyenler için bal limon ve zerdeçalın mucize gücünü kullanarak gözle görülür bir sonuç elde edebileceğiniz maskeleri sıraladık! İşte cilt koyuluklarından kurtulmanın 2 yöntemi!

BAL VE LİMON MUCİZESİ!

Malzemeler; 1 tam limon, 1 yemek kaşığı şeker, 1 yemek kaşığı bal yeterli olacaktır. Yapılışı ve uygulaması; Limon suyunu derin bir kaseye dökün daha sonra şeker ve balı iyice karıştırıp elde ettiğiniz karışımı vücudunuzda kararak kısımlara sürüp yaklaşık 15-20 dakika kadar bekledikten sonra durulayabilirsiniz. Bu yöntemi günlük vücudunuza uygulayarak kararan bölgelerinizin rengini açabilirsiniz. 

ZERDEÇAL MASKESİ

Malzemeler; 2 çay kaşığı zerdeçal tozu, 1 tatlı kaşığı su yeterli olacaktır.  Yapılış aşaması ve uygulaması; Zerdeçalı ve suyu iyice karıştırın. Daha sonra cildinizde kararan bölgelere uyguladıktan sonra 15-20 dakika kadar bekleyin. Süre dolduktan sonra ılık su ile cildinizi durulayın. Kısa sürede gözle görülür farkı görebilirsiniz. 

Yorumlar